Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo, Subaru, Lexus?

Volvo, Subaru, Lexus?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok? Indok?

Volvo s60 2,5T, összkerék, 2004, 209le

Subaru Legacy 3,0 összkerék, 2007, 245le

Lexus IS 250 2,5 2007, 208le


Árban közel megegyeznek. Itt inkább a hibákra, előnyökre, tapasztalatokra lennék kiváncsi.



2013. dec. 11. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyanús volt, utána néztem, a Lexus azért bő 1.5 millával drágább. De tapasztalatom egyikkel sincs, szóval nem tudok mit mondani.


Ha egy listát kellene felállítanom, akkor:

- Subaru

- Volvo

- Lexus

2013. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy ide nem fog sok válasz érkezni. M.o az megrekedt a bmwnél meg az audinál....tudod..."das auto"


Amúgy a lexust tuti drágább fenntartani közülük. Én a Volvo-t választanám, mert európaibb, és ezért támogatottabb is. Ha elromlik valami a subaruban, alig lehet hozzá találni bontottat.


De ha pénz és fenntarthatóság nem számít, akkor lexus.

2013. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább annyi Volvo-t látni itthon, mint BMW-t, vagy Mercedes-t.


A Lexus csak azért drágább, mert Japán, akárcsak a Subaru, viszont kicsit sem nyújt többet egyik sem, mint a Volvo.

2013. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a teljesítmény a lényeg akkor a subaru,ha a megjelenés akkor a Lexus ,ha családi kocsinak is kéne amivel lehet szórakozni akkor a volvo.

Azt meg felejtsétek már el hogy a japánhoz drága a némethez meg olcsó az alkatrész. a német autókhoz sem olcsóbb az alkatrész ezalat nem az opelt értem de mondjuk már egy Insigniához sem 2 ft egy komolyabb meghibásodás összege.Régen igaz volt a drágább alkatrész de ma már nincsenek nagy különbségek közöttük!

2013. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dádi-17 válasza:
Vedd figyelembe hogy melyikhez hol vannak a márkaszervizek. Nem tudom hol laksz... nekem volvom van és kb 80 km-t megyek a szervizig. a többiért még többet kellene, nem mind1. a többiről nem tudok mit írni de a volvoval semmi bajom sincs ráadásul kortól függően 5-25% van mindenre alkatrész, olaj munkadíj stb a 100 000 szervizem 65e forint volt de ha én viszem az olajat ennyi se lett volna ehhez képest a szüleim puntóján ugyanennyi volt...
2013. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a japán autók híve vagyok. Mivel már mindegyikben ültem, megmondom én mit gondolok a sorrendről.


Lexus: ez egyet jelent a minőséggel. Igen, drágább mint a másik kettő, de a közelébe se érnek. 2-szer ültem benne, mind a 2-szer úgy száltam ki belőle hogy ,,ilyet veszek, az biztos!". Nem írom le, hogy miért ez a legjobb, nézz utána. Egyébként ha nem Mazda 6-om lenne, akkor Lexus IS 250-em lenne.


Subaru: erről rögtön az impreza jut eszembe. A Legacy viszont a legszebb Subaru az összes közül. Mondjuk én nem emlékszek rá, hogy 2007-be lett volna Legacy, úgy tudom 2009-2010 körül jött. Lehet rosszul tudom. Kényelmes futőmű, nagy helykínálat, sportos, stb. Jó autó, de nem tudom... Kollégámnak a 2011-es van, nem panaszkodik rá, csak az alkatrészek áraira.


Volvo: ezt semmi pénzért nem vennék. Apum első autója ilyen volt, 2 hónap után lecserélte. Magas fogyasztás, hátul szűk, gyenge vezethetőség, a többire nem emlékszek mit mondott. Sokat látni Volvokat az utcán, de sokat látni a neten is.


Én Lexust választanék.

Nem írok hosszút mindegyikről. Ha valamelyikről akarsz, akkor szólj leírom.

2013. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!