Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy szét szedett,...

Balog Móni kérdése:

Mennyit ér egy szét szedett, blokk nélküli Zündapp motor 50 köbcentis? El lehet így adni?

Figyelt kérdés

#Selmeci #Zündappja
2013. dec. 11. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
5-10eft
2013. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A blokk kivételével minden megvan?

Ha igen akkor állapot függően, de 10-40 közé tippelném.

De keress hirdetéseket a neten, azokból lehet következtetni hogy mennyit ér.

2013. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahány kiló, szorozva 8 Ft-tal.
2013. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azon nem csodálkozom hogy cigányok/öregek nem tudják hogy a régi autók/motorok mit értek manapság, aztán fillérekért adják le a méh telepen. De hogy azok sincsenek tisztában vele akik a gép előtt ülnek...
2013. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem vagy tisztában vele, mit ér.

Semmit sem ér.

Ha működne, talán még megvenné valami horgász, diszperzites vederben kukacot szállítani, de blokk nélküli, szétszedett német lomnak abszolúte semmi értéke nincs.

Nem fogod tudni méhes ár fölött eladni, akárhogy is hirdeted.

Még ha egy DBK-200 lenne, talán... de egy ilyen simsonpótléknak semmilyen kultusza nincsen. Semmit sem ér. Ez a helyzet. Majd meglátod, ha teleszarod a netet hirdetésekkel, és a lőtéri kutya sem fog rájuk jelentkezni.

2013. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Valóban nem ér semmit a Zündapp:

[link]

Én inkább a Simsont monanám Zündapp pótléknak.

Kérdezőnek: Több típus van, van ami többet ér, van ami kevesebbet. A mopedek nem sokat.

2013. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ha én feladok egy hirdetést, hogy zündapp eladó százezer-csillióért, akkor szerinted annyit is ér?

Neeeeem, barátom, minden annyit ér, amennyiért meg is veszik. Azt pedig, amit linkeltél NEM vették meg 1250-ért. Pedig top zustand, 10e km-mel, nem pedig egy szétszedett, hiányos, feltehetően ütött-kopott alkatrészrakás, mint ami a kérdezőnek van.

2013. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, természetesen nem fog. De nézd meg az ár alatt mi van kiírva. 55 megfigyelő. Tehát minimum 55-en gondolkodnak rajta, hogy megveszik. Plusz azok, akik nem használnak aukciófigyelőt, hanem csak beteszik könyvjelzőbe a böngészőbe.

Az lehet hogy még nem vették meg, de előbb utóbb meg fogják. Ha nem is ennyiért, de 1000-ért mindenképp. Annyiért nem sokan gondokoznának rajta, a figyelők köszül, hogy megveszik. Az pedig még mindíg 5-6 jó állapotú Simson ára.


Egyébként szerintem is túl vannak árazva, én se fizetnék értük ennyit. De ezek ennyikért mennek, kár ezen vitatkozni, utána lehet nézni.


Ennyi erővel a régi 70-es évek beli japán gépek még drágábban mennek, akkor azok sem érnek ennyit.

2013. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy 55-nek van ugyanilyenje a sufniban és 55 kíváncsi arra, hogy van-e olyan balek, aki megveszi ennyiért, mert akkor ő is meghirdeti az övét. :-p

Előbb-utóbb biztos megveszi valaki, de hogy nem ennyiért, az tuti. Majd ha az eladó észhez tér, és elenged ezret, majd akkor fogják megvenni. Addig csak árulni fogják.


Ismerem én jól ezt a típust, tudok mutatni a vaterán olyan tárgyakat, amelyeket legalább öt éve folyamatosan hirdetnek, persze erősen túlárazva. De pont ebből kifolyólag nyilvánvaló, hogy az adott tárgy nem ér annyit, hiszen ha érne annyit, már rég megvették volna. Az ilyen eladókat hívják szaknyelven palira vadászó neppernek. A nagykőrösi úti ócskapiac is egy tanulmány ilyen szempontból... ;-) De a motorosbörzén is akad szép számmal, aki odaviszi a lomját 420 Ft-os benzinnel, kifizeti a helypénzt, és aztán hazaviszi az egész csinnbummcirkuszát, mert a vevőjelöltek körberöhögik, amikor az árakra kerül a szó.



Ennyi erővel a régi 70-es évek beli japán gépek még drágábban mennek, akkor azok sem érnek ennyit.

2013. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Üdv megvan még? érdekelne!
2014. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!