Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 700 ezerből élményautó?...

700 ezerből élményautó? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Bevezetés képp annyit írnék le, hogy kicsit más helyzetben vagyok, mint a legtöbb ember, ugyanis nem vagyok rászorulva az autóra, tehát nekem nem az a lényeg, hogy megbízható legyen egy autó, és keveset, fogyasszon, új legyen, stb, csak az élmény a lényeg, és az adrenalin.

18 éves vagyok, családi autónk van, amit tudok használni szinte bármikor, ezért felesleges lenne másik autó, nem is kell, ami én keresek inkább az az élményautó, de nem igazán tudom, azt hogy érdemes e elköltenem a kevéske kis spórolt pénzemet ilyen hobbyra.

Ugyanis most nekem nem az a kérdés milyen autót vegyek ebből a kis pénzecskéből, hanem, hogy vegyek-e.

egy év alatt kb 500 ezer forintot tudok félretenni, kérem ezt vegyétek figyelembe.

Tehát a kérdés: érdemes az anyagi helyzetemet figyelembe véve hobbyra elkölteni, vagy inkább gyűjtögessek még, jó lesz az ínségesebb időkre, vagy ha megkomolyodok 1-2 év alatt valami fullosabb kocsira?



2013. dec. 11. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Élményautó? Ezt a kifejezést még nem hallottam így.Őrült, eszelős sebességgel száguldozni akarsz vele? Vagy mit akarsz egész pontosan?

Azt csak olyan helyen tedd, ahol lehet, pl. ilyen rallipályán meg hasonló biztonságos helyeken, máskülönben vagy a zsaruk kapcsolnak le(ez még a jobbik eset), vagy a jóisten veszi el az életedet.

2013. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szokásom közúton olyan tempóban vezetni amit ne tudnék uralni
2013. dec. 11. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél egy trabantot, legalább nem lesz nagy veszteség se érted se az autóért. Csak mielőtt feldobod a talpad vigyázz ne egy kisgyerekes család autójára kenődj fel. Friss jogsis nyomorék kis segg*fej.
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.

Nocsak, valaki nagyon be van fosva :)

Gondolom azért, mert hiányosak a vezetési képességeid, javaslom gyakorolj egy rutinpályán, mert ezzel az életszemléleteddel veszélyt jelentesz magadra és másokra is te szerencsétlen elmebeteg.

2013. dec. 11. 19:23
 5/11 Dörmögő ***** válasza:
Én inkább gyűjteném a pénzt ha nem muszáj kocsit venni.
2013. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy ezres sportmotort (1-1.5m) azon összefosod magad az élménytől
2013. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom még a szüleidnél laksz hogy tudsz félre tenni! Én a helyedben nem költeném autóra a pénzt ha nincs rá szükség!

Inkább gyűjtöges tovább ,mert még akármire is jó lesz az a pénz a későbbiekben pl egy jó alap ha majd elköltözöl otthonról és lesz miből elindulnod a nagy világba,vagy ha egyszerűen olyan munkahelyed lesz ahova nélkülözhetetlen az autó majd akkor veszel egyet.De hobbi célra felesleges ha csak nem milliomos az ember és inkább örülj neki ,hogy a szüleid jól állnak anyagilag és tudsz félre tenni a fizetésedből.

Mellesleg ha megveszel egy autót ara utána költeni is kell ,meg tankolni bele,vannak fizetni valók is utána .

Szóval ha nincs eget rengető szükséged autóra ne vegyél autót!

2013. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:

18 évesen azért ne szállj el magadtól. Friss jogsival azért én nem powerkodnék ennyire. Rengeteg olyan helyzet van amire még nem gondolsz.


Ha megéred a 25-öt, visszagondolsz erre a hozzáállásodra és hálát adsz hogy megmaradtál.

2013. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ja, ha autót veszel, azzal nem csak az eddigi spórolt pénzedet nullázod ki, hanem az ezután következőket is.

(Édes istenem, ha én most egy kupacban láthatnám azt a pénzt, amit az elmúlt tizenöt évben autóra, alkatrészre, benzinre, és hatósági herce-hurcákra elbasztam...)

2013. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát most sokan leszólnak, de ennyiből már elég jó állapotú E36-os 325i BMW-t lehet venni és az már brutális.
2013. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!