Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan 323 vagy 323f első...

Nissan 323 vagy 323f első autónak?

Figyelt kérdés
Nézegettem régebben több autót, de ésszerűen leszűkítettem és leginkább ez a két kocsi maradt. Elsőnek a 323-at nézegettem 1.3-as motorral, ami nem tudom mire képes,úgyhogy ha valakinek van valami tapasztalata szíves örömest várom! Ebből kifolyólag jött a gondolat, hogy nagyobb teljesítményű autó, akkor jött a 323-ból az 1.5ös motorral, és utána a 323f mert az egy kicsit sportosabb megjelenésű. az 1.3, 1.4, 1.5-ös motorok között jelentős különbségek vannak? melyiket éri meg a legjobban választani, ha leginkább kisvárosban használnám, de azért nagyobb utakra is elmennék egy párszor. Várom a tapasztalatokat és a segítségeket! :)

#autó #benzin #Nissan #első autó #nissan 323 #nissan 323f
2013. dec. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nissanban ilyen típus nincs, Mazda lesz az inkább .Mindenkép a nagyobb 1.5 motort ajánlanám mert a kicsi sem fogyaszt annyival kevesebbet amennyivel gyengébb.
2013. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, Bocsi igen Mazda, nem tudom miért írtam Nissant.
2013. dec. 12. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
323 GT!
2013. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!