Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet olcsóbban gázolajat...

Hogy lehet olcsóbban gázolajat venni és mennyibe kerül így?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
kamionsoföröktöl pl. nem tudom mennyibe kerül magyarorszagon,nalunk 1,40euro kb.es 1euroert lehet venni soföröktöl.
2013. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feketén vagy fehéren? :)


Én a környékbeli egyetlen Lukoil kúton szoktam tankolni, hétfőn vagy kedden amikor -5 Ft/liter kedvezmény is van - ott a legolcsóbb szinte. Talán egy kis magánkút van, ahol nagyjából ugyanannyi, de ott nagyon "gyanúsnak" tűnnek a kutasok.

Kamionosoktól még néha lehet, de az átfolyásmérők nehezítik a dolgot - nem szeretik annyira a fuvarozócégek ha meglovasítják a drága anyagot az alkalmazottak. :)

2013. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre most milyen választ vársz?

Lopsz, vagy olyantól veszed aki lopja!


Mondjuk magánszemélytől én nem szívesen vennék, hacsak nem valami öreg szívódízel autód van, amit már nem sajnálsz. Egy modern CR dízelnél én nem kockáztatnék a literenkénti pár forint miatt, mert milliós károd is keletkezhet a motorban, ha nem megfelelő a gátolaj minősége.

2013. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!