Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül havi szinten fen tartani egy Suzuki GSX R 600?

Figyelt kérdés

Fogyasztása milyen határok között mozog? Ahogy olvastam 6,5 -11 liter között.

Érdemes lenne napi 2 x 9km-es távra ilyen motort venni munkába járáshoz?

Havonta 2-3X mennék vele "hosszabb" távon 160 km.



2013. dec. 15. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarod széttörni a seggedet és kényelmetlenül utazni ne vegyél Gixert illetve semmilyen sportmotort,a fogyasztása tényleg annyi,de ha meghúzgálod akkor 9 és fölötte fog enni.Nekem Thundercat-em volt de kb majdnem ott mozog a kettő.
2013. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkába járni, főleg ekkora távra egy 125-ös vagy 250-es robogót vegyél. Hidd el, nem mindegy, hogy mindig hátizsákot kell felvenni a motoros kabátra, vagy csak bedobod a csomagtartóba.
2013. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Munkába járáshoz nem hordok sok mindent. Szinte csak egyszeri étkezéshez elegendő ételt.
2013. dec. 16. 22:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egyébként elhiszem neked, ha racionálisan gondolkodnék akkor biztos, hogy megfogadnám a tanácsod. De most valahogy nagyon belezúgtam a GSX R 600-ba.
2013. dec. 16. 22:53
 5/6 Nomád74 ***** válasza:
Nekem 750-es van 5.4 6.8 bol kijövök
2014. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden eddigi válaszolónak a segítséget!
2014. febr. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!