Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi típusú suzuki swiftet...

Régebbi típusú suzuki swiftet körülbelül mennyiért érdemes meg venni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állapottól és felszereltségtől függően max 400-450 ezerért.
2013. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én nemrég vettem egy 98-as 1.0ás (3 hengeres) swiftet 350 ért. :) maximálisan meg vagyok vele elégedve, soha nem hagy cserben, nincs vele gond, csak benya kell bele meg évente egy olajcsere és annyi :D
2013. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemrég vetted, és REMÉLED hogy nem kell a kötelezőkön kívül költeni.☺
2013. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
300 alatt semmi képen sem! max ha autószerelőnek tanulsz és azt akarod megcsinálni vizsgamunkára. vagy "donor autónak" veszed. ennyi pénzért vagy agyonhajtott sz*rokat árulnak, vagy közel 20 éves példányokat, amik már közelebb állnak a bontóhoz, mint az utakon való száguldozáshoz. leginkább nem is a motorjával lenne baj, hanem a rohadó alváz/kasztni, és egyéb nyalánkságok, amiknek az árát ha összeadnád ott lennél, mint, ha vennél egy swiftet 400-ért, amire már tényleg max csak apróságokat kellene költeni. :)
2013. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!