Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap este telibe kapott egy...

Tegnap este telibe kapott egy só szórózás ilyenkor lehet autót mosni?

Figyelt kérdés
Tudom most elég hideg van és azt mondják minuszban nem nagyon szabad autót mosni sajna nincs fűtött garázsom meg nem pesten lakom hogy mélygarázs mosóban mosassak.Tehát ha most van só a karosszérián meg az alvázon azt meddig hagyhatom rajta mert le mosnám csak riogatnak a minuszban való mosás problémáival.

2013. dec. 16. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Istenem.


Engem is telibevert egy baromállat sószóró, mert az idióta barokkfasz nem volt képes lekapcsolni azt a szart, amíg elmegy mellettem.


Kur va anyját. Hármason jött szembe.


Mínusz volt, de az első útba eső benzinkúton pár száz forintból lecsapattam róla. Javaslom járj el te is így.


Nem volt semmi gond. Én ilyenről még nem is hallottam. Télen pont, hogy gyakrabban kell mosni a kocsit pont a só miatt.


Menj el valami mosóba aztán magasnyomásúval menj át rajta. Rajtahagyod az nem fog jót tenni.

2013. dec. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Öreg kasznilakatosom óva int a fűtött garázsoktól, sokat vittek hozzá szétrohadt autót, amit ápoltak, gondoztak, fűtött garázs, stb...

A legjobbat az autónak a fűtetlen garázs tesz, ahol nem tud párásodni, lecsapódni rajta a nedvesség.

Érdekes megfigyelni, egész másképp rohadnak a fűtött garázsos autók. A sárvédőívek, küszöb, nagyon szép állapotban maradnak, ellenben az alja.

Ismerősömnek a régi patika állapotú Opelja, tényleg úgy nézett ki, mint ami most jött a szalonból, kiszakadt a hátsó hídja...csak az alját nem nézte soha senki.

2013. dec. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából ma már nem sót használnak, hanem semleges ph értékű anyagot. De szerintem ha zavar mosd le nyugodtan.
2013. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dörmögő ***** válasza:

# 3

Sót használnak még mindig. Környezetvédők be akarták tiltatni a sózást, és odáig jutottak hogy magánember nem sózhatja a járdáját a ház előtt. De a szóróautókban még mindig ott a só.

2013. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 03:02


Hát nekem azt mondták minusz környékén ne mossam mert nem elég letörölni az ajtó tömítésekről a vizet hogy be ne fagyjon de ha kölönféle helyekre bejut a víz akkor h ott meg fagy különféle károkat okozhat.

2013. dec. 16. 10:07
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 06:24


Nekem nem fűtött a garázsom

2013. dec. 16. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én télen mikor hazaérek, lemosom az alját szépen mosóval, aztán úgy hajtom be. Nekem sem fűtött a garázsom, de azért sokat tesz, ha tető alatt van már megbocsáss. Évek óta így csinálom és nincs problémám.
2013. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos most ki mentem a garázsba megnézni az autót még most plusz van kint is meg nézem este mennyire hül le a garázs és ha nem megy minusz alá lehet akkor tényleg le mosopm a sót róla mert még mindíg nedves a kocsi.
2013. dec. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!