Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Este, autóval megyek, néhányan...

Este, autóval megyek, néhányan, ha meg akarnak előzni, nem villantanak a refivel, hanem 2 másodpercre felkapcsolják. Kaptam már mű-xenon refit is. Én rendszeresen nézem a tükröt, néha pont ilyenkor nézek bele és elvakít a mögöttem lévő. Ez mire jó?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A villantás megszokott figyelem felkeltés,az előzendő illetve a szemben jövő autónak.A mű xenont kalapáccsal venném ki.sajnos 70% sufni tuning.
2009. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A villantás lehet, hogy hasznos, de amit egyesek csinálnak, az már elvakítás. Ha valaki így előz meg, ezután én is előretolom a fényváltó kart, 2 másodpercre.
2009. máj. 16. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Sötétedés után használd a tükör éjszakai funkcióját. Mindegyiknek van! (Kis kapcsoló, átbillent, tükröződésmentes módba kerül. Nappal visszakapcsolod.)

Nem jó, de TÖTYMÖRÖGSZ. Engem is halálra idegel, amikor megyek a harsányi úton, ahol nem lehet előzni és a Suzuki (MINDIG azok!) baktat 50-nel. Én elhiszem, hogy neki ott fogyaszt jól a tragacsa, de életveszélyes amit csinálnak. Amikor már nagyon felhúz, rányomom a refit. Erre -általában- kapcsolnak, "jaútbavagyokasuzukival" és lehúzódnak, hogy elmehessek. Mondjuk 10-ből három... :/ A hosszú refi országúton azt jelenti, útban vagy, menj előlem!

2013. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!