Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek Paul Walkerr...

Mi a véleményetek Paul Walkerről és a mostani hírekről amikről szó van?

Figyelt kérdés
( az olyan válaszokat nem várom, hogy ezt minek az xy->xy kategóriába kellett volna írni, megérdemli, hogy itt legyen ) Tehát, szerintem undorító amit ezek művelnek... már olyat is olvastam, hogy justin biebert rakják be ebbe a filmbe Paul Walker helyére... hát undorító...

2013. dec. 16. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

A testvére kerül be helyette elvileg. Vagyis, ezt tervezik, érthető, hogy gondolom eddig nem kérdezték meg.


(Másrészt nem ő az első színész, aki forgatások között hal meg... Volt aki forgatáson halt meg, és befejezték a filmet. Szóval ezzel szerintem nincs baj, nem tehetik meg, hogy nem fejezik be. Esetleg picit szüneteltetni, és nem erőltetni a médiában...)


Másrészt magával az emberrel nincs semmi bajom. Picit felfújják, hogy meghalt... Mármint tényleg nagy dolog, csak úgy értem, unfair más emberekkel szemben - még ha tényleg váratlanul halt meg, de szerintem az emberéleteknek közel azonos az értékük...


Tehát a média az röhej, mit csinál a dologból... És mindenhol megemlékeznek róla, csupán reklámból...


Illetve felelőtlenség volt, hogy egy ilyen tuningolt Carrera GT-be beleült, és hagyta, hogy így száguldjanak városban... Lehet menni, de mi motorosok szoktuk mondani, hogy van ami pályára való... Ez is. (Gondolj bele, ha valakinek nekivágódnak ilyen sebességnél, akkor mi lehetett volna... Másokat is veszélyeztettek ezzel.)

2013. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem jó lenne Justin Bieber ebbe a filmbe, meg magának a karakterének jól állna, én komázom biebert.

ezt hol olvastad amúgy?

2013. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez mindig így van, ha meg hal egy híresség, eleinte a csapból is ő folyik aztán ahogy telnek az évek a kutya se emlékszik majd rá.
2013. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. dec. 16. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden fost elhinni, na ez az undorító. A szemetet is megeszed?
2013. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondta neked valaki, hogy elhittem te netharcos?
2013. dec. 16. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó ember lehetett. Nem volt tele a média a hülyeségeivel, a többi sztár színészhez képest.

Én szerettem a filmjeit.

A Dzsásztin Bíbör meg 100% hogy nem fogja eljátszani a szerepét. Vin Dieselék se hülyék, nagyon savaznák őket ha beraknák azt a kis kretént a filmbe.

Elvileg a tesója fogja eljátszani a szerepet, illetve kaszkadőrök. Gondolom megoldják hogy ne látszódjon az arca, vagy cgi-vel rásegítenek ha nagyon muszály.

2013. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!