Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ván rá esélyem, hogy kapjak...

Ván rá esélyem, hogy kapjak egy trabant 601-est?

Figyelt kérdés
Idén novemberbe töltöttem a 16-ot és ha 18 leszek szeretnék egy rabant 601-est. Nos az a kérdésem hogy ha oda kerülök lesz e még rá alkalmam hogy beszerezzek egy jó állapotút?

2013. dec. 16. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
addigra kitiltják ezeket a szennyező ember életeket tönkre tevő ócska vackokat az únióból, legalábbis m.o-ról remélem, és bezúzzák mindet.
2013. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó állapotút neccesen.Már most is csak nagyon kevés van.És szerintem se akarj ilyet.Persze csak ha rallyzgatni meg baromkodni a szántón,szerelgetni arra jó de másra nem.
2013. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát falúba élek ott jó szerintem
2013. dec. 16. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Lesz, csak lassan oda kerülünk már, hogy kezdenek kikopni a jó állapotúak, vagy akinek az van, nem adja már el. Ergo emelkedni fog az ára, annyit meg már nem fog megérni.
2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
már most is esélytelen vagy
2013. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én tudok valakit akinek vagy egy tiszta új garázsban tartott modelje csak 100.000 ért agya igaz rettentő szép és öröké karban van tartva kb 7 éve próbálja el adni
2013. dec. 16. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőven, hogyne, amelyik mostanáig megmaradt, azt már a következő két évben sem fogják kidobni. Aranyos, hálás kis autó, szerelgetni ugyan kell, ez igaz, de házilag is meg lehet csinálni, egyszerű szerkentyű. Nyugodtan vedd meg, ha tetszik. Nem túl takarékos, de falura, bicikli helyett jönni-menni bőven megfelelő.
2013. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. dec. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!