Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi esélyem van hogy...

Mennyi esélyem van hogy sikerül a forgalmi vizsgám?

Figyelt kérdés
2 hete nem vezettem az oktatóval, és ma se tudtam.. és most közölte hogy hétfőn nem is vele vizsgázom hanem egy másik autóval és másik oktatóval. Ez lesz a 2. vizsgám. Valami biztatót kérnék szépen vagy valami tanácsot forgalmi vizsgára!

2013. dec. 13. 13:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha eddig rendesen felkészültél rá akkor tuti sikerülni fog :Ű és vannak olyan söfőrök akik sokáig nem vezetnek,mégse felejtik el,ez nem yoaln doglo ,amit eltudnál felejteni.
2013. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
50-50% vagy sikerül vagy nem :D
2013. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 két kihagyás nem szerencsés. Még rosszabb, hogy másik autóval mész, esélyes a lefulladás és parkolásnál is gondokat okozhat. Ezen felül más gond nincs.


Vezess lassan, tervezz jól előre, figyeld a táblákat.

2013. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig érezted az autót, akkor a vizsgacentrum felé menet nagyon jegyezd meg a kuplungot. Ha dízelautót kapsz, akkor nincs okod az aggodalomra, mert azzal szinte lehetetlen lefulladni, még gázpedál érintése nélkül is simán elindul, és tûzön-vízen át megy. Az izgulás a legrosszabb, amit tehetsz.
2013. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezaz hogy eddig dízelen tanultam és ez most benzines lesz.. de az miatt félek a legjobban hogy más oktató van.. de amúgy azt meg lehet jegyezni a vizsgabiztosnak hogy elősszőr ülök ebbe az autóba?
2013. dec. 15. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, beszélhetsz vele. Eredményen nem fog változtatni.

Oktató ne zavarjon, úgysem csinál semmit vizsgán.

2013. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de azért csak elnézi ah netán megrángatom a kocsit.. Azon gondolkozom adjak-e kenőpénzt.. ha igen mennyit? mert nem akarok már többet vizsgázni.
2013. dec. 15. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Na,hogy sikerült?:) Mesélk
2013. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!