Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az opel mennyit bírhat még?

Ez az opel mennyit bírhat még?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyit bír még ez az opel? Hány km-t? Illetve ennek az autónak sok ez a km?

[link]



2013. dec. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

sok, nem szabad megvenni.

már 200 ezer is nagyon sok, kopott az autó.

a kuplung csere is 150 ezer.

2013. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1 millióért már olyat veszel aminek nincs ennyi baja, és forgalomba van helyezve, nem érdemes nyűglődni vele, kb 450 ezret ér ez az opel.
2013. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez rohadtul nem éri meg. 8 éves, sok benne a km. elég elhanyagolt, lelakott a belsőtér, külföldi okmányos, kuplung hibás..


Ebbe az autóba évi több mint 40 ezer km került. Sokat használták.


Én nem venném meg napi használatra az biztos.

2013. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy széthajtott céges verda. Nem szabad megvenni.

Hacsak nem arra kell, hogy szerelgesd, és ne autóz vele.

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a motornak nincs baja. Nekem is itt körül van benne és egy csepp olajat nem eszik. De minden mást cserélned kell ha nem szervizelték. Ennyinél már az összes lengéscsillapító eldobós.
2013. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a többiekre, ne vedd meg. Inkább vegyél egy hasonló korút itthon, ami vissza van tekerve 187 000km-re, az a tuti...


Átnézeted valahol, és ha jónak tűnik egy kis alku után simán vállalható. Kivéve, ha nem vagy km fetisiszta.

2013. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!