Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol erdemes alkatrészt venni...

Hol erdemes alkatrészt venni Peugeot 306 break-hez?

Figyelt kérdés

Nézegettem 1-2 oldalt (Bardi, stb) es par bontó oldalt is. Bar utobbik öl szerintem sikerult megtalálnom a legalja kategóriát.


Nyilvan az ár nem mindegy sok esetben, de ismer valaki jo es megbízható forrasbol (nem lopott autók szetszedelesebol elo) bontot Budapesten?


Vagy maradjak a nagyobb, "nevesebb" alkatrész hálózatokkal?



2013. dec. 18. 03:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarsz venni.

Motorikus alkatrészeket a szakál metálnál szoktam venni, vagy az unix-nál, a bárdinál sosincs az, amit kellene, csak rendelésre, ha használt cucc kell, akkor meg racing bazár, vatera, keresztúri úti, harmat utcai bontók, érdi bontó.

2013. dec. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg, ahogy néztem kene a csomagtartó a ez a két darab sin, mert konkretan ramakar szakadni es mar felnyitni is alig bírom. Pakolni meg csak ugy lehet, ha valaki tartja közbe.

Hatsouleshez (bal oldalt) kene boutonsagiov, mert szerintem abszolút nem fog semmit, bar a múltkori forg.vizsgan ranezettem es azt mondták a srácok, hogy vészhelyzetben mukodik. Ez nem megnyugtató szamomra, mert lassan itt a masodik golyank es nem kockaztatnek.


Plusz az index baloldalon néha beakad es akkor mukodik, de néha lenyomva kell tartani a kart. Nem tudom, hogy Elektronikai problema ez vagy siman csak egy karcserevel orvosolhato-e.


Ami pedig szamomra nagyobb probléma, hogy noci vagyok es egyebkent full nem értek hozza. Csak elmagyarázni tudom, mit tapasztalok.

2013. dec. 18. 06:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Csomagtartóba gondolom teleszkópok kellenek, sztem azt csak újat érdemes venni, tehát bontó kilőve. Övet hirtelen rántsd meg, meg kell akadnia. Ha így van, akkor működik. Valószínűleg koszos, azért megy nehezen vissza a helyére, gondolom ez a bajod vele. Index miatt meg el kéne vinni egy autóvillamossági szerelőhöz.
2013. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!