Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem egy Hyundai...

Most vettem egy Hyundai médiás autórádiót! A problémám az lenne, hogy videó lejátszásakor ki ír egy figyelmeztetést, ami nem engedi lejátszani a klipeket gondolom azt észleli, hogy vezetek! Mit lehet tenni? Esetleg ki kell kötni egy kábelt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez egy biztonsági funkció szokott lenni, hogy az utat figyeld vezetés közben...


Persze ki lehet kötni, meg lehet kerülni - az adott rádiótól függ hogyan.


De miért akarnál vezetés közben az úton kívül mást nézni?

2013. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te szerelted be, vagy műhelyben csinálták? Van egy tiltószál, ami kiengedett kéziféknél nem enged filmeket lejátszani! Nem véletlenül van, vezetés közben ne filmet nézz, hanem figyelj a közlekedésre!
2013. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én szereltem be. De szerintem elviszem egy autóelektronikába mert gyújtás nélkül sem működik! (amúgy meg persze, hogy nem akarom nézni vezetés közbe! De ha már ilyet vettem működjön is, mivel általában nem csak én ülök az autóba!)
2013. dec. 20. 07:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen rádióval garázdálkodom!

Délután meg tudom írni, hogy melyik kábelt hová kell kötni! Nálam működik! (Megjegyzem: nekem is az a véleményem, ha már ilyet vettem, akkor működjön! Magyarul akkor nézek rajta videót, amikor oda kapcsolok az anyós ülésről!!! Vagy az utasaim nézik CSAK!) Szóval, délután írok, hogy mit hová kell kötni! Magam szereltem be!

2014. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsò vagyok...

A narancssàrga ,,parking sw'' kábelt test (-) csatlakozást kell adni. Nálam ez a bekötés teszi lehetővé a folyamatos video funkciòt. Persze, ha oda kapcsolok. Ez egy Hyundai CMRXD 7238 SU készülék.

2014. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!