Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. s? A főtengelyszimeringe...

S. O. s? A főtengelyszimeringem elkezdett csepegni, reggelre kb 5cm folt volt a kocsi alatt, reggel viszont hosszabb útra elindulhatok így?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ, a motorolajból csöpög, én is elmentem anni hosszabb útra majd 1 hét után vissza de nem volt gond, igaz után kellett tölteni. nem drága a csere, érdemes elmenni egy szerelőhöz. ha magad nem tudod.
2013. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mehetsz vele, tölts utána az olajnak, de a közeljövőben csináltasd meg mert, nem tesz jót a szíjnak ha rámegy az olaj :) konkrétan megeszi. A szimering, ahogy az előttem szóló mondta nem drága, de viszont ha már kicserélik a szimeringet akkor elég valószínű h a szíjat is mert ráment az olaj, meg ha már szíj ki van cserélve, akkor általában görgőket, ( és vízpumpát) is érdemes cserélni. tehát egy vezérlés csere. ami viszont már drága.
2014. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!