Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám orvosolni '99-s...

Hogyan tudnám orvosolni '99-s Classic F Astrámon a következő problémákat?

Figyelt kérdés

-Alacsonyabb fordulaton olyan hangot hallatott, mintha egy motoros állna mögöttem. Nagy nehezen rájöttem, hogy a hátsó dob ér hozzá a hőterelő lemeznek, ez zörög. Vettem rá felfogató gumit, mert elhagytam, de hiába tettem fel, a probléma maradt. -A gumi felfogatás mellé kábelkötegelőt is használtam, hogy stabilabb legyen, de még így is zörög alapjáraton, sőt így még a felfogató vashoz és hozzáütődik.

-A kipufogóból folyik a kondenvíz.

-A szellőztető rendszer bekapcsolásakor, néha nyikorgó,csörömpölő hangot hallok 1-2 percig.


2013. dec. 20. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

1.) Valamelyik bilincsnél lazítsd fel és állítsd be a dobot, hogy ne verődjön semmihez. Vagy kipufogóshoz menj vele.

2.) Ez normális

3.) Kopott a fűtőventilátor bronzperselye: csere. A kenés csak ideig-óráig segít.

2013. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zörgéseket több helyütt rögzítéssel, esetleg kis átalakításokkal lehet orvosolni. Fel kell emelni, megnézni hol-mit-hogyan.


A kipufogóból folyó vízzel sokat nem tudsz kezdeni, az lecsapódás. Ha nem a hűtővíz csapódik le, akkor legfeljebb 1-1 hosszabb utat tudsz beiktat ahol kiszárad.


A fűtés ventillátora is elkopik egyszer - valószínű az csörömpöl. Ha nagyon zavar majd tavasszal szedd szét, javítás vagy csere. Most inkább ne bontogasd ha jól fűt, mert fontosabb hogy le tudd fújni a párát az üvegről.

2013. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!