Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha látnál egy alvó...

Mit tennél ha látnál egy alvó sofőrt az autópályán?

Figyelt kérdés
Tegnap volt " szerencsém" sajnos! Hiába fénykürtőltem rá, a belső sávban ment, csak a külső sávból tudtam őt megelőzni, amikor észrevettem hogy alszik! Dudáltam rá de nem reagált! Ennél többet tenni nem tudtam.
2013. dec. 22. 18:11
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
47%

ugyan azt csináltam volna mint te,amíg le nem megy az útról addig mentem volna mögötte jelezve neki, meg nem engedtem volna más autót be mellé nehogy neki sodródjon.

ha nem ébred fel a dudálásra,fény jelzésre nem nagyon tudsz mit csinálni vele.

2013. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
hátulról rálefrektoroznék mint az állat ha nem segít nyomnám neki a dudát arra tuti felébredne
2013. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy akkor vettem észre mikor már mellé kerültem!
2013. dec. 22. 18:53
 4/12 dirtboy ***** válasza:

ezen te ne gyötörd magad,ha az úton halad és nincs leborulva akkor nem csoda hogy nem vetted észre hogy alszik.

eleve nincs is benne az emberbe az hogy autópályán azt higgye hogy az előtte lévő alszik,még ha az ajtó felé van is dőlve előbb hiszem azt hogy az ajtóban matat mondjuk térkép vagy bármi más után minthogy alszik.

2013. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha észre venném,kiraknám a vészvillogót,nyomnám a dudát,meg a fénykürtőt, aztán meg próbálnám feltartani a sort,hogy ne legyen katasztrófa,aztán hívnám a rendőröket. Legalább majd ők megállítják a forgalmat. Ilyen szituba még nem keveredtem,de volt olyan,hogy egy könnyű üres utánfutó úgy ugrált a pályán,hogy senki nem merte megelőzni,de ez másik téma.
2013. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Balesetet szenvedett? Láttad még a tükörből, hogy mi történik vele? Lehet, hogy nem is aludt, hanem rosszul lett?
2013. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem lehet mit tenni. Nem lehet azt csinálni,hogy ja mindjárt jövök át ugrom a másik kocsiba,újra éleszteni a sofőrt. Meg azt sem lehet mint a filmekben,hogy eléje mész és lelassítod a kocsit a kocsiddal.(megint tömegbaleset lenne)
2013. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:
38%

/Láttad még a tükörből, hogy mi történik vele? /


tükörből?

miért te ott hagytad volna hagy aludjon?

2013. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Biztos valóságos a kérdés. Ezért nincs nyoma sem a neten, sem a híradókban.

Ha egy autót nem kormányoznak 130-as tempónál, akkor pár száz méteren beül nekimegy valamelyik szalagkorlátnak, próbáld csak elengedni a kormányt úgy, hogy a kezedet fölötte tartod.

Legközelebb álmodj valami hihetőbb hazugságot, újl le fiam, egyes!


Volt pár ilyen baleset, idén is előfordult, de tegnap egy sem történt.

2013. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
mondjuk én akkor is nyomom a dudát meg a reflektort ha a belső sávban tötyörészik valaki
2013. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!