Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorkerékpárt vegyek...

Milyen motorkerékpárt vegyek max.400e forintból?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy jövőre motort vásárolok magamnak. Az erre fordítható maximális keret 400.000 forint, ebből kéne valami használható járgány, ami megbízható és városon belül elvisz mindenhova, főleg munkába városon belül. ROBOGÓ NEM KELL. Nagyon sok jó mocit látok, de sajnos korlátozott a jogosítványom, ezért max 35kw /~48 LE a határ.


Nagyon tetszenek a régebbi túra-naked motorok, pl suzuki gs 450, honda cb 400 és hasonlók. A baj ezekkel, hogy minimum 30 évesek, tehát nem tudom ,mennyire zsákbamacska. yamaha srv 250 is nagyon tetszik, mondjuk az belpiacos és ha jól tudom nagyon kevés van az országban, de legalább az újabb modell és szintén nem drága. A sokak által javasolt gs 500-as se rossz, de 400-nál drágább mindegyik.


2013. dec. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A GS500 valóban nagyon jó, és relative olcsó, mert 450.000-ért kapsz 2000-es motort. Szóval ár/érték arányban nem rossz, és nem szervíz igényes. Ha nincs keret, akkor tényleg marad valamelyik 250-es, azok is jók, főleg városba.
2013. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a GS500-ast javasolnám.2004-es,2005-ös modelleket kapni 500.000 körül.Szerintem spórolj rá egy kicsit még,megéri.Nekem is ilyen van,nagyon megbízható kis gép,alacsony fogyasztással.Sok sikert!
2013. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos spórolni többet már nem tudok rá, ígyis kell még bukót vennem, meg stb. 90-es évekbeli gs 500-at látok mondjuk 400 körül, ami néhány egész szép, pl ez: [link]
2013. dec. 22. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Az SRV250 nekem is tetszik - egyetlen darabot láttam eddig az országban, azt is a Red Baronnál. Szóval képzelheted, 1998-as motor és júliusban 748e forintra tartották...


Választék van bőven, szóval elég sok a lehetőség. Akár kis V2-esben is, mint az SRV, pl. Honda VTR250 (gyanúsan olcsón láttam valamelyik oldalon egy Spadát például), Hyosung GT250.

Egy a lényeg: normális állapotú vagy gazdaságosan helyrehozható motort vásárolj, lehetőleg olyat amihez lehet alkatrészt is kapni normális áron (ez kb. azt jelenti, hogy forgalmazták Európában, nem belpiacos). És vigyél magaddal olyat, aki tényleg ért a motorokhoz ha te esetleg nem eléggé.


Nekem mondjuk GS500-asom van, de 1978-as sor 4-es. Igen, nem nagyon volt ilyen Európában, de rá van téve az 550-es hengersora, azt meg forgalmazták itt. Annyi az eltérés, hogy ezen elöl dupla a tárcsa (EU kivitelen szimpla), hátul szintén tárcsa (EU kivitelen dob).

2013. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felszerelés is lesz vagy 120 ezer, ezt levonva marad a 400e?


Én Honda CBF250-et ajánlom. Nagyon baba kis motor, szép, egyszerű, alig fogyaszt, jól néz ki hátsó dobozzal. Mivel munkába fogsz járni számít a pakolhatóság, így ne vegyél olyan motort amin nem áll jól a doboz.


Mellesleg én is úgy gondolkoztam mint te, egy év után adtam fel a CBF-et és váltottam nagy robogóra (Honda Forza). A pakolhatósága és kényelme is messze meghaladja korábbit, munkába járni ez a megfelelő választás. Azt bevallom, hogy erdőben motorozni annyira nem élvezetes vele, mint a CBF-el.

2013. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!