Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fojtott motort ajánlaná...

715.sd kérdése:

Milyen fojtott motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára meglesz az A"-es jogsi, utána szeretnék venni egy motort, már feltettem egy kérdést itt, de most konkrétan arra lennék kiváncsi, hogy milyen 35-70 kw-os (lehetőleg súroolja a felsőt) fojtott motort ajánlanátok(mivel utána ha megcsinálom a nagyot, csak ki kell belőle vetetni), illetve, mi ennek a fojtásnak a menete. Köszönöm

2013. dec. 23. 02:16
 1/5 anonim válasza:
szerintem azt a pénzt költsd el egy B-s jogsira, és utána már 125 ös motorral roboghatsz. ha 16 felett vagy és nem vagy atomgazdag akkor tedd félre a pénzt és várd ki a 18. életéved, jobban megéri egy nagyobb motor mint egy kis babapiskóta daráló. ha most lettél 14 akkor nem szóltam, 4 év alatt kitapasztalod az 50ccm-t jóleszaz.
2013. dec. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
előző vagyok sry a fail-ért, rosszul olvastam
2013. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A2 van neki, csak az a fránya shift billentyű...


Fojtott motort nem érdemes venni, mert halom gond van a papírozással. Vegyél olyat ami gyárilag 35kw alatti aztán ha meglesz az A, eladod és veszel másikat. Persze, csak, ha még mindig akarsz akkor nagyobbat.

2013. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok idő, pénz, papír munka. És csak olyat tudsz folytással ellátni amibe gyárilag is raktak, ha kérték. Ezért elég korlátozott azon motorok köre amit sikeresen le is tudnál 25kw teljesítményre csökkenteni.


Inkább vegyél olyan motort ami már 25-35KW papírokkal van. Csak a szokásos papírmunka van vele és kész.

Így már valamivel szélesebb a paletta. Láttam 600-as cbr-t, gsxr-t, hornetot stb ami 25kw volt.


Én nekem 25KW-al SV van (naked) és merem ajánlani.

2013. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én is elírtam A2-es jogsiról van szó, 21 éves lettem ma, valamint az összeg úgy 850 000 forint, amit ráköltenék. Azt mondjátok, bonyolult ennek a fojtásnak a menete? Csak mert így nem vennék nagyobb motort, ha arra vágynék később.
2013. dec. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!