Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy 1. 0 Suzuki...

Első autónak egy 1. 0 Suzuki swift GLS ajánlotok vagy pedig egy 1.1 Peugeot 206 Presencet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 09:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Mi számít soknak és mi kicsinek.Ami nálam sok pénzt jelent az neked lehet,hogy csak aprópénz."

Úgy értettem, ha a keret engedi, akkor 206, ha nem akkor Swift. Ez esetben inkább Swift, viszont 400-ból már abból elég jól felszereltet kapni. Én annál is törekednék az ABS,légzsák,klíma trió meglétére.

2013. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.Klíma elektromos ablak abszolút nem érdekel engem inkább csak zavarnak. ABS légzsák már inkább fontosabbnak tartom őket.

Még alszok rá egyet-kettőt, de valószínűleg a suzuki lesz.

2013. dec. 23. 21:23
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó választás lenne a Swift.Néz(es)d meg a küszöböket, taposókat, tornyokat, nyúlványokat. Ott csúnyán tudnak korrodálni.Ha azok is rendben,akkor csak az olaj és kopó alkatrészek cseréjével kell időközönként számolnod. (+szíjak cseréje)de ez alap.

2013. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Peugeot!!! Nagyon jó kis autó csak ajánlani tudom, a 2003-as modellfrissítés utániak jobbak. És jól néz ki! Nekem egy C3-as van, ami annak a testvérmodellje, az alkatrészek kb. 60 %-a megegyezik vele, eddig 25000 km-t mentem vele, és csak az első rugót kellett kicserélni (típushiba) A motor (1.1) nagyon jó, kicsit zajos de a fogyasztása jó. Előtte Swiftünk volt, 1.0-s utáltam, mindig bevertem a fejem amikor beszálltam full fapad, sokat fogyaszt. (ja és mellesleg ronda is) Peugeot forever!
2013. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%

A swift sokat fogyaszt na akkor ide néz itt az 1.1 Peugeot 206 és az 1.0 swift fogyasztási adatai

206

[link]

swift

[link]


" full fapad" mert a 206 annyira kényelmes!Olyan kicsi a 206 ,hogy csurig hátra kelet tolnom az ülést benne hogy ki tudjam nyújtani a lábamat ráadásul még bele mászni is alig tudtam,a swiftben azért valamivel nagyobb hely van ha még be is veri a fejét néha az ember:D!A fejedet meg hogy bevered arról te tehettél nem az autó bocsánat suzuki ,hogy fel ne háborodj!

2013. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi az valakinek fájt az igazság? Hogy így nyomkodta a pirosat :P
2013. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mintha a swiftben nem verned be a fejed... Hat baratom nezz meg egy Swift belteret meg egy 206 ost... a kulonbseg magaert beszel.. es nem full fapad persze. A 206 1998- ban jelent meg a Swift meg legalabb elotte 10 evvel, szal meg elavult is...
2013. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Mindenképpen Swift..


Ha kímélni akarod az idegeid, akkor nem veszel francia autót...


A Swiftel gondod nem lesz.. csak tankolni kell bele.

2014. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Mintha a swiftben nem verned be a fejed..."

Banyek utolsó most ezt mire írtad? Az előző komentedben írtad ,hogy a swiftbe mindig be vered a fejed.Erre meg én azt írtam hogy inkább egy swift mert valamivel nagyobb.Ha még néha be is verem a fejemet a swiftben!

Szóval miért kell kétszer leírnod ugyan azt! Olvasd már el normálisan a kommenteket!

Ha meg zavar az igazság így jártál!

Amúgy meg a 206-nak eszméletlen szép az utastere ugyan már ,ugyan úgy csörgős zörgős műanyagokból van mint a swiftben az ülései meg olyan kicsik, hogy egy normális méretű embernek már nem kényelmes a 206 ülőgarnitúrája,amit még a francia autók lágy futóműve sem tud kárpótolni ezért!Pedig a swiftsem egy luxus autó ,de legalább az ülésin el lehet férni viszonylag kényelmesen,mert nem bili méretűek! És a fizikai méretekkel nem lehet vitába szállni akár mennyire is véded a kis peugeotot!

2014. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
206 egyértelmű lehet mondogatni, hogy milyen jó tudom mert nem egyszer utaztam vele nem kis távokat és nem leszólni akarom mert kevés pénzből nagyon jól fenntartható autó de nézz egy töréstesztet vagy kényelmi szempontok alapján is a peugeot nyer ráadásul több egy francia autónk is volt emellett német hasonló kategóriában de inkább a francia volt a nyerő.
2014. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!