Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy 1. 0 Suzuki...

Első autónak egy 1. 0 Suzuki swift GLS ajánlotok vagy pedig egy 1.1 Peugeot 206 Presencet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 09:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
tökmindegy.. Mindkettő gány egy masina..
2014. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Swift.

Ja, és ne törődj a sznobokkal.

2014. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
@19 Latom egy Swift fannal allunk szemben... Nyomorogj csak a gurulo papircsakodban, majd en meg rohogok ki a normalis autombol amikor 30 al nekimesz a fanak es kipurcansz ;)
2014. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Utolsó kacagok a röhögéstől azon amiket írsz! Tudod minden kis autós arra fogja hogy jaj az én kis vackom biztonságosabb egy suzukinál,mert más embléma van a kocsi orrán,pedig sajnos ez nem így van! A fizika törvényeit semmilyen embléma nem fogja felül írni! Főleg nem egy azon koru és kivitelű kisautóknál ahol csak az embléma más!

Nyugodt lehetsz ,hogy ugyan úgy kinyiffansz még 30-nál is a kis szappantartó 206-sodba mint egy swiftbe! Ilyen kis kávédaráló autónál mint a régi peuget 206 én nem mernék a biztonsággal vagánykodni! Mert egyáltalán nem biztonságosabb a swifttől sem, ebbe jobb ha beletörődsz!

Mellesleg azt nem tudom hogy jön ide az,hogy nekem milyen autóm van! elárulom neked hogy egy nagy szedánnal járkálok,csak ezt az értelmetlen suzuki fikázást már nem bírom elviselni főleg akkor mikor pont olyas valaki támad akinek még a régi swifttől is kisebb autója van és henceg az emblémájával mert ez nem suzuki,na ez egy kicsit röhejes és szánalmas hogy azzal vágsz fel mert ez nem suzuki és ebben nem halsz meg ,mert a suzukin kívül minden autó taszítja a halált,hát sajnos ez sem így működik!!


és itt van elmondják ,hogy semmivel nem rosszabb törésteszt szempontjából mint a hasonló kategóriás autók (ebbe a 206 is beletartozik)

http://www.youtube.com/watch?v=KqJ8E795iN0

2014. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
röviden swift
2016. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!