Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi a fontosabb. a...

Nektek mi a fontosabb. a sebesség vagy a fordulatszám?

Figyelt kérdés

haverom tuning zsigulijából kikapta a sebességmérőt azt mondta nincs rá szüksége mert a sebességet azt érezni kell a kanyarokba, és középre vett egy fordulatszámmérőt meg tett be egy piros lámpát ami kigyullad ha már nagyon bőg a motor.

nektek melyik lenen a fontosabb a sebesség vagy a fordulatszám


2013. dec. 23. 20:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ma is mondjuk nem tudom elmondjam e de nagyon állat volt zebra előtt úgy állt meg hogy kézifékkel keresztbe megijedtek a gyalogosok mondanomsem kell én meg égtem mellette kicsit mert néztek minket...

aztán úgy csapta rá kanyarra utánna meg bőgette közbe ki villant az a lámpa is a műszerfalon nem tudom mennyivel de kb 100 nak érződött annyival vette a kanyart de nem tudom mert óra az nincsen benne, aztán csattogtatta a váltót és ráfarolt balra jobbra mondtam mostm eghalok szerencséjére pont volt egy jobbkanyar és oda becsapta, de nem vette el az ökör hanem nyomta a gázt továb.. mondtam én itt ksizállok állj meg, mert még övet sem tudtam benne bekötni magamat, csikos lett a gatyám is majdnem.. ez tök komoly.

igaz kicsit eltértem a tárgytól, de így vezet, tuti megöl valakit egyszer.

2013. dec. 23. 21:01
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

a biztonsag, kis baratom, az lenne a fontosabb. a haverodnak csak azt kivanom, hogy a rendor lehetoleg tonfaval rangassa ki a sz*ros 'tuning' zsigabol (ciganymerdzso...) es nyomja a fejet az arasznyi sarba amig megbilincseli.


es bazzzz az ilyeneket sosem kapjak el, csak ha mar megoltek valakit....

2013. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sinead ***** válasza:
Ilyen vezetési stílussal ne csodálkozzon ha a 10 literes fogyasztás helyett 25-öt produkál az orosz csoda. Nekem jó ha látom hogy mennyivel megyek.
2013. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szántóvető ***** válasza:
a haverod nem való forgalomba vezetőként.előbb-utóbb elszámítja magát és baj lesz.a határokat tilos feszegetni közúton.de hogy a kérdésre is válaszoljak ... nem tudok rá bocs.
2013. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
A haverod túl sok drag meg drift videót néz a jutyubon, és azt hiszi h ha vesz bele egy nagy fordulatszámmérőt amit a videókban látott, akkor már komoly sport autót vezet ...
2013. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Csak addig nem lesz szüksége sebességmérő órára, amíg egy rendőr be nem néz a műszerfalára! Ugyanis a sebességmérő óra kötelező felszerelés!
2013. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem szánalmas, ha egy ócska, öreg rom, bőg, mint a betyáristen, de menni nem megy. Egy modern, lóti - futi kis csendes gép, meg otthagyja a fenébe.
2013. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaja, lámpánál megy a rédnááá-rédnááá-rédnááá-hőőőő... aztán amikor zöldül, akkor egy ezres bármilyen városi kiskocsi állvahagyja.
2013. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Remélem nem egy személyautóval fog találkozni hanem legalább egy Ifával. De inkább egy ZIL-el, vagy hasonlóval.

Persze legjobban akkor járna mindenki ha egy fával kerülne közeli kapcsolatba még mielőtt megöl valakit...

2013. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Közúti közlekedésben részt vevő autóknál nincs igazán szükség fordulatszámmérőre. Sőt, ilyen tuning szarokon sincs, mert a fordulatot a motor hangjából meg lehet ítélni. Sok autót már gyárilag nélküle készítenek el.


A haverodnak nagy szerencséje volt, hogy eddig nem kapták ki az autójából. Egy ilyen zebránál elkövetett "vagány" kézifékes megállás után én biztos megnézném magamnak közelebbről, de legalábbis letörném a visszapillantó tükrét... az úgysem kell neki ha bevonták a jogsiját.

2013. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!