Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hobby autót ajánlotok...

Milyen hobby autót ajánlotok a nem hétköznapokra?

Figyelt kérdés

Egy sport vagy sportos autót szeretnék venni, nem mindennapos használatra. Egyetlen fontos dolog nekem, hogy a motorja jól tuningolható legyen, és itt nem arra gondolok, hogy sport légszűrő és egy kipufogódob, hanem turbó, új elektronika és sport kipufogó rendszer. Teljesen mindegy, hogy első vagy hátsó kerekes. Mindegy, hogy sedan vagy coupe. Az a lényeg, hogy sport/sportos autó legyen.

Csak az autóra, 600 ezrem van, ezen kívül még van a papírokra és esetleges szervizelésre. Milyen autót ajánlotok?



2013. dec. 26. 09:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Látom már a Golfos haveromat is le nulláztátok!
2013. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le macilaci, egyébként is nem kell a német leharcolt fos, mivel japán párti vagyok ;)
2013. dec. 26. 20:49
 23/34 anonim ***** válasza:

Ne törődj az emberekkel mert trollok! :)

Ami meg a lepontozást illeti,sok a savanyú és unatkozó ember,ha ezzel boldogabb lesz,ám legyen.Míg ők lepontoznak ,Én legalább motorozom és élek!!!!!!!!!!!!!! :)

2013. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Nem én pontoztalak le macilaci" Ezzel el is árultad magad! Még egy újabb kamu kérdés!

Na megint egy kamu kérdés csak a régi felhasználók tudják a a felhasználói nevemet.Persze ha nem adminisztrátor vagy!

2013. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"legalább motorozom és élek"

Ezzel én is így vagyok annyi hogy én autózok.

2013. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez kamu kérdés? És miért lepleztem le magam? Mindenki tudja, hogy a 45%-os emberke egy csomó japán autó linkkel csak macilaci lehet.
2013. dec. 26. 21:16
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerinted egy újonnan regisztrált felhasználó honnan tudná ,hogy a felhasználói nevem macilaci?Úgy hogy nem helytálló az hogy mindenki tudja csak azért mert japán autókat írok!Vagy talán elmegy és megkérdi egy admintól hogy ennek a 45 százalékosnak mi a felhasználói neve?Ez már nem az első hogy valaki így elszólja magát egy kamu kérdésnél.Fogad el lebuktál a kamu kérdéseddel! Amúgy meg nem én vagyok az egyetlen 45 százalékos aki japán autókat ajánlgat!
2013. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok új felhasználó, de ez nem egy kamu kérdés, tényleg komolyan gondolom ezt a kocsi vásárlást. Attól még, hogy valaki más is tudja a neved attól még nem én vagyok ő.
2013. dec. 26. 22:40
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem is ara mondtam ,hogy te vagy az.hanem a múltkor egy kamu kérdésnél is pont megemlítette a felhasz nevem valaki aki csak unalmába tet fell egy kérdést ,hogy provokáljon mindenkit. És ez volt az utolsó csepp a bukásán amit már nem tudott kimagyarázni,de maga annak a kérdezőnek a kommentjein is látszott a 100% kamu kérdés!
2013. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Amúgy a felhasználói nevemet csak azért kapcsoltam ki mert valaki csinált egy kanyu felhasználót az én felhasználói nevemmel és mindenhova írt ahova én és mindig provokált másokat!Azóta lehet hogy már törölték ezt a felhasználót!
2013. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!