Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyha levettem a simsonrol a...

Hogyha levettem a simsonrol a hengerfejet csak azt es utana ugyanugy visszatettem akkor mehetek vele nem kell semmi?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom vette le hogy megnezzuk milyen allapotba van a henger.Az a baj hogy én most mennék vele csak nemtudom hogy tomites vagy valami kell-e.

2013. dec. 26. 11:32
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
a lényeget mondd:milyen állapotban van a henger?tömítés kell közé természetesen.
2013. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tedd vissza és menj vele!

Ha minden igaz simsonoknál nem szoktak hengerfejtömítést használni mert ott maga a felület tömít,gyakorlatilag bele lehet futni abba hogy van benne tömítés,ha volt benne tömítés annak lehet látni a nyomát is.Amire figyelj oda hogy ne törd bele a csavarokat ,mikor meghúzod! :)

Jó motorozást!

2013. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha sík mind a két felület, akkor elmegy az tömítés nélkül.

Ha nem sík, akkor is, csak ki fog fújni, jobban fog melegedni mint kellene, tiszta trutyi lesz kívülről a henger-hengerfej találkozása.


Ha engeded hogy hozzányúljon a motorodhoz, hogy megbontsa, akkor miért nem rakattad vele vissza?


Az én motorjaimhoz ezért nem nyúlhat más - én tudom mit csinálok és miért, nem kell senkinek belekontárkodnia hogy kiszakadjanak a menetek vagy valami megadja magát. :)

2013. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Azert nem raktam vele vissza mert kozbe en mast csinaltam a hengernek nincs baja de lassan raferne 1 furas akkkr ha aztmondjatok hogy nem kell kozejuk a tomites akkor megkoszonom a valaszokat es elindultam motorozni!:)
2013. dec. 26. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:

"hengernek nincs baja de lassan raferne 1 furas"


Az idézet első és második fele üti egymást! Nem gondolod?


Ha jó a henger minek fúrni, ha pedig ráfér a fúrás, akkor nem jó!

:D

2013. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor fér rá a fúrás mikor már elkezd lassabban menni,megnő a fogyasztásod,elkezd csattogni és már nem csak nyáron nagy melegben ,szóval ha ezek vannak akkor fúrás.

Amúgy ha úgy érzed hogy picit gáz a helyzet de csak egy pict,akkor egy próbát megér egy olaj ami nem kerül sokba,fullszintetikus és javít a helyzeten,nekem MZ-be bevált,tényleg jó és működik,ez az olaj a [link]

Én már több flakonnal elhasználtam,nekem bevált.

2013. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szántóvető ***** válasza:

" Azert nem raktam vele vissza mert kozbe en mast csinaltam "-ez se rossz mondat.

jó motorozást.

2013. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem az ilyen oltogatókat mikor felteszek 1 kérdést van pár ember aki normálisan válaszol es vannak akik a másikba keresik a hibát. Lényegtelen. Na köszönöm az olaj tippet megfontolom mivel most kezd elfogyni amit használok es valoban esett 1 picit a teljesítmény és hogy mást csináltam?.. Szerintem van 1 motoron más dolog is és mivel közösen csinaljuk ezert en pont a kupufogon csereltem a tomitest... A segitseget nyujto valaszokat koszonom!
2013. dec. 26. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyárilag nincs hengerfejtömítés.
2013. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az olajnál érdemes mindenféleképpen csak szintetikusat tenned bele mert akkor nem köpi le a gyertyát,tiszta marad a kipufogó is tisztább sokkal és nem szennyezed a környezetet,és kevesebb a megragadásnak az esélye.

Ezt a xadot csak rendelni tudod ha csak nem laksz olyan helyen ahol árulják ezt.Számomra érdekes ez az olaj,mert ukrán olaj holland technológiával.Én ha nem ezt veszem akkor a Repsolt szoktam csak használni,a castrolnál meg nem biztos hogy jót fogsz ki mert 2 flakonból az egyik hamis és nem az a jó minőség.

Ami meg a trollokat illet,ne foglalkozz velük! :)

2013. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!