Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú autót érdemes...

Milyen típusú autót érdemes venni első kocsinak?

Figyelt kérdés
Olyan 500 000Ft körül szánnék rá, fiat punto 1.2 16V-t, és peugeot 206-t nézegettem ami kb ebben az árban van. Ezek közül melyik lenne a jobb? Illetve milyen hasonló autót érdemes nézni?

2013. dec. 27. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amit nem sajnálsz, ha összetörsz, és olcsó hozzá az alkatrész. Ilyen esetben mindegy a típus. Azt nézd melyik van jobb állapotban.
2013. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dirtboy ***** válasza:

melyik puntóra gondolsz mert van egy pár változat,ha a régire vagy a 2es puntóra akkor szerintem érdemesebb ha bravot veszel vagy 1,2es vagy 1,6os motorral.

én az 1,2es ajánlom,kezdő sofőrnek bőven elég a 82le.

tágasabb mint a puntó,csomagtere is nagyobb kicsivel.


a peugeot is jó lenne de abból valami 2000korüli évjáratot kapnál ennyiért,azokat nem ismerem,nem tudok rá mit mondani.

2013. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Esetleg Astra F-G?
2013. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

BMW 740i :D


Na jó, ennyiből a legjobb egy F Astra.

2013. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

FIAT Punto 1.2 16V ELX erre gondoltam. elvileg keveset fogyaszt.

Igen én is olyan 70-90 lóerő közötti kocsit keresek mert sztem elég, de jó lenne 5 ajtós, ahogy látom a bravo 3 ajtós.

2013. dec. 27. 13:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Punto ok, de 206-ból ennyiért csak a kínálat legalja van - ha utóbbi mellett döntessz alaposan nézesd át (meg amúgy is).
2013. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:

igen így van a bravo 3ajtós,akkor az kilőve


jó lesz ez a puntó ez már a kettes verzió,a rohadásokra nagyon kell ügyelni,könnyen rohadnak.

elektronikus részeit is jól nézd át a fiatoknál az is probléma szokott lenni.

2013. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem írt még senki suzukit! :D

Na jó én leszek az áldozat.

Esetleg egy 1.3 16V 84 lóerős swift is szóba jöhet ennyi pénzért.Semmivel nem rosszabb se a fiattól se a Peugeot 206-ostól!

5 ajtós

[link]

[link]

szedán

[link]

[link]


Ha nem irtózol a suzukiktól és nincs fóbiád a ezzel a márkával szemben akkor a fentebb írt és linkelt hasonló suzukik között is érdemes nézelődni!

2013. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen még suzukit is nézegettem , csak ha már ennyiért kapnék egy jó állapotú puntot vagy peugeot ( ami szerintem jobban néz ki) akkor inkább olyat vennék:)
2013. dec. 28. 10:31
 10/15 anonim válasza:
Nekem 1.5-ös Daewoo Lanosom van már 6 éve. Sokan lenézik hogy Daewoo, de nem bántam meg hogy ezt vettem anno. Nem sokat kellett rákölteni idáig, olcsó alkatrészek és nem rohad. 86 lóerős kategórián belül elég jól megy. 3-4 kiló körül egész jókat lehet már venni. Fogyasztása 7-8 között. Hosszú távon eddig mért legkevesebb 6,3. Biztosan nem cserélném el puntóra, bravora, 206ra.
2013. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!