Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra g optikai tuning?

Opel astra g optikai tuning?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne úgy tuningolni hogy ne legyen ilyen fásztendfúrijosz autó hanem normálisan nézzen ki.

5 ajtós metálszürke astra.

Gondoltam egy szép alufelnire,esetleg egy kicsi hátsó spoiler.


2013. dec. 27. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sportos lökhárítók, kipufogó, küszöb spoiler, légterelö, könnyüfém felni, peres gumik, szines féknyergek, sportülés, kristálylámpaszett... fel tud dobni egy autót
2013. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló cuccai nem feldobják, hanem elcsúfítják. Inkább ültessd le és tegyél rá alufelnit, az sokkal jobban néz ki és nem fognak körberöhögni.
2013. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet szép optikai tuningot csinálni, csak nem szabad túlzásba vinni. Én a helyedben raknék alá egy szép felni szettet, ablaksötétítést, nagyon max egy 40/40-es ültetést, aztán annyi. Ennél több nem kell, ezzel is szépen fog mutatni.
2013. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Illusztrálom a helyzetet

Ez egy szép optikai tuning, ültetéssel szép felnivel:

[link]


Mig ez egy optikai tuning bojlerral, tikráccsal vasalódeszkával:

[link]


Rajtad áll a sor, hogy szépet vagy igénytelent építesz.

2013. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valami hasonlót szeretnék, ez nekem nagyon tetszik.


[link]

2013. dec. 27. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem kicsit túl sokat nézel JDCS-t. :) Ne vedd sértésnek, de kicsit állj le róla.


Kérdező. Az általad linkelt Astrán az ég-világon semmi optikai tuning nincsen. Sötét ablak+felni, ennyi. Talán egy nagyon szolid ültetés, ami nem tuti.

2013. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem járok jdcs-re mert utálom a csúnya autókat. Én teljes mértékben utálom a boyracer tuningot. Nekem a tuning ott kezdődik, hogy porig ültetés és egy jó felni... és itt is ér véget.
2013. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: az általad belinkelt kocsin egy ablaksötétítés van, és egy szép felni. Ültetve szerintem nincs. Több nem is kell, felesleges.
2013. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!