Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehetnek pénzesek a...

Mennyire lehetnek pénzesek a gyerekék? Jogosan mondta, hogy csóró vagyok? Nagy szám egy ilyen Merci?

Figyelt kérdés

A suliban az egyik 11 vagy 12.es gyerek félre lökött, mert sietett valahova, és azt mondta, hogy "húzz a f***ba csoró kis g*ci!"

És elviharzott a mercijével!

Másnap megnéztem, ilyen Merci volt:

[link]


Most olyan nagy szám egy ilyen kocsi? Mennyibe kerül? Annyira pénzesek lehetnek? Jogosan csórózott le?



2013. dec. 28. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze az autónak a dologhoz.
2013. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez egy CLK (talán CLC).

2 mil.-tól 3 mil. között lehet az értéke.

2013. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Írják, hogy karcold össze a kocsit, nem rossz, de van attól hatásosabb megoldás is a KROMOFÁG, hozzá se kell érni a kocsihoz. Csak lehetőleg minél több elemre kell önteni. :D
2013. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Jah és szép színes lesz tőle :DD
2013. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ez egy C Sportcoupé. 1,5 millióért már meg lehet kapni, szóval nem egy big deal...
2013. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Hát lehet bármilyen autója, de szép ember nem lesz ebből.

Marhára taszító egy feje van.


Amúgy ez a kocsi max 1-1,5 milla, persze nem rossz, de azért ezzel menőzni facebookon..hát hogy is mondjam, gagyi.

2014. jan. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, 1-1,5 millió között van, de ez a fullig lelakott példány, szóval a legolcsóbbak egyike.
2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Magyarországon sajnos már az is jónak számít, ha van valakinek 1 milliója autóra. Ez 1 és 2 között is lehet. Attól függetlenül nem olyan jó ez az autó, ha jól tudom ez egy kifejezetten rossz széria volt, ennél még a régebbi kocka Mercik is jobbak voltak.

Az sem biztos, hogy az övé. Lehet a szülőké. Akkor meg nem neki van több pénze. Fogadok brazil a gyerek, ők virítanak ilyen autóval és nekik ez a szövegük.

2014. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A karcolásról, tükörletörésről, meg a kromofággal való leöntésről nem tudom, mikor fogtok leszokni. Mert ez károkozás, garázdaság, aljas dolog. De úgy tudom, hogy az erre való felbujtás is büntetendő.

Talán az segít, ami egy haverom haverjával történt. Na az volt ilyen kártevő, valakinek tönkretette a parkolóban az autóját évekkel ezelőtt. A tulaj rájöhetett, ki volt, mert néhány hónappal később váratlanul úgy megverték ismeretlenek, hogy egy életre tolószékbe került. Lehet, hogy nem a tulaj volt, de nagyon esélyes, hogy igen. Megérné?

Néha el kell menni az ilyen dolgok mellett és nem foglalkozni vele. Az jobban idegesíti az ilyen hülye embereket, ha nem foglalkozol velük, mint bármi más.

2014. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-ösnél a pont, C coupe bő 12 éves nagyjából, és szvsz egy vödör szemét, akkor is, ha 230 Kompressor, kéziváltóval...


Mondom mindezt úgy, hogy Mercim van, de még abból a korból, amikor nem a Mercedes akart vásárlókat, hanem a vásárlók Mercedest...

2014. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!