Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 25 cm3-is benzines kerékpárra...

25 cm3-is benzines kerékpárra milyen karburátort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most jelenleg egy dellorto sha 12.12 van rajta de sajna már eléggé szétvan hullva és nincs kedvem kínlódni vele mivel valószinű nemis ez volt rajta gyárilag így egy ilyen motorra való optimális porlasztóra lenne szükségem de tanácstalan vagyok. Ötlet?
2013. dec. 28. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakjál rá fűkasza, vagy fűrész karbit.
2013. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
riga, romet, babetta stb
2013. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs elirtam, nem 25 cm3 hanem 30 cm3, egyébként fükasza karbi nem jó rá sajna a szivótorok miatt...
2013. dec. 29. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Babetta pont optimális...
2013. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívocsonk és karbi közé tegyél valami adaptert ha nem stimmel. A lényeg hogy a benzin beömlő furat stimmeljen.

O én már hány motorra tettem másfajta karbit így.

Vastag bakelit vagy alumínium tökéletes erre a célra.

Bár megesik hogy az akció utánújra kell állítani a levegő benzin arányát.

2013. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyárit nem tudsz rá rakni?
2013. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hello, sajnos nem mivel nem tudom milyen volt rajta gyárilag.
2014. jan. 1. 16:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Tisztelt 5-ödik , a karbi becsatlakozás nem a hengerfejen van nálam hanem alatta majdnem a forgattyúsháznál és amikor leszerelem a csonkot (Négyszögröl alakítja át kerekre akkor alatta van 2 kis ablak egy kereten amit aluminium lemez takar el... rugózik ha nyomkodom de csak egy sima alu lemez.. számomra ismeretlen techmologia ez, mi az végülis? Köszi ha válaszolsz.
2014. jan. 1. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:

próbálj betenni egy linket a motorról..ha lehet közeli legyen, és csak a karbi helye látszódjon.


egyébként egy fűrész, vagy hasonló gép karbijában kellene gondolkodni.

2014. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fűrész és szegélynyíró karbija nem jó, mert azoknál impulzuscső köti össze a karbit meg a motor karterét és azok egymáshoz vannk illesztve. Más köbcenti és más kartertérfogat esetén nem jól működik a karbi.
2014. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!