Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic Aerodeck-ről...

Honda Civic Aerodeck-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy egész jó állapotú 1.5-öst 350 000ft-ért. Megéri megvenni az ilyet? Miért van belőle ilyen kevés?

2013. dec. 28. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell szerezned egy csomó infót az autóról, mégpedig megbízható helyről.A legfontosabb, hogy mennyit futott és persze, hogy milyen az általános állapota. Ezek nélkül nem lenne bölcs dolog bármilyen tanácsot is adni. Nekem régebben volt ilyen, de nem túl sokáig, addig nem is volt vele baj. Hogy miért van belőle ilyen kevés? Először is nézd meg pontosan, hány éves? És számold össze, összesen hány modellje van a Civicnek? És biztosan tudod, hogy a pörgősebb, sportosabb autók élettartama eleve korlátozott, s általában az első 10-12 éve alatt a tulajok széthajtják. Normális esetben is lehet benne 250-300 ezer km. Azt mondanám, ha vezetett szervizkönyves, első, vagy max. második gazdás, idősebb emberé, persze megveheted, minden más esetben zsákbamacska.
2013. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pl Astra F kombi, Golf Variant rengeteg van, ilyen Civicből alig alig. Ez furcsa számomra
2013. dec. 29. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban, a Golfok és az Astrák eleve tartósabb autók, újonnan mégis olcsóbbak voltak valamivel, és sokkal többet is adtak el belőle. Ehhez jön még, hogy a japánokhoz minden cucc jóval drágább, tehát gazdaságilag nem volt vonzó ilyen autót beruházni. Az Aerodeck ráadásul kifejezetten kombi autó, és a Civik sportossága és a kombik praktikusságga nem feltétlenül harmonizál egymással.
2013. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most még megnéztem az európai piacokat a Neten, az a helyzet, hogy 1.5-ös motorral nagyon kevés kombit gyártottak, vagy inkább csak japán belpiacos termék volt. 1.4-es kombit 75- vagy 90 Le-vel jóval többet lehet találni Európában is.

Ha konkrétan a "Hasznaltauto.hu" lapon található Aerodeck-re gondolsz, az első benyomás nem rossz, a rendszám alapján biztosan kintről behozott autó. Ha gondolod nézd meg egy jó szerelővel együtt, akár szerencséd is lehet, de amiket javasoltam, érdemes betartani!

2013. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!