Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Indulásnál ha csúsztatom a...

Indulásnál ha csúsztatom a kuplungot dobálja, remeg a pedál. Mitől lehet ez? Hangot vagy ilyesmit nem ad

Figyelt kérdés
2003as 316os Bmw
2013. dec. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elhasználódott a kuplungtárcsa. Ha kicsit előre gondolkodsz, szerkezettel, kinyomócsapággyal együtt cseréled.
2013. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha a kocsiban vagy a motortérben büdös, égett szagot érzel, illetve ha fentebb fog a megszokottnál akkor gyanús, hogy leégett (A szag sokáig megmarad).

Álló helyzetben ragd be 3-asba és lassan engedd fel a kuplungot (mintha normálisan 1-esben indulnál). Ha lassan el tudsz indulni akkor lehet, hogy leégett.

Ha nem szerelő vagy akkor inkább nézesd meg hozzá értővel. Már ha találsz normálisat, mert nekem nem sikerült (csak lehúzzák az embert és több kárt csinálnak.)

Üdv.

2013. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a 307-esen, kuplungszett csere lett a vége
2014. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leégett ilyet soha nem csinál, valószinüsitem megsérült a tárcsa ,azonnali cserét kéne végezni.
2014. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!