Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Udv. Szerintetek erdemes...

Pitbul0101 kérdése:

Udv. Szerintetek erdemes magyarkent, Ukrajnaba kivinni es ertekesiteni? Magyarkent eladom Ukrajnaba.

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 05:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy ötlet! Hogy erre még senki nem gondolt. Zseni vagy!
2013. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert Ukrajnába például egy leharcolt régifajta Audi A6-ért is megadnak 1+ millió forintot.
2013. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ki tudja milyen formaban mukodik?
2013. dec. 31. 11:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elso komisnak meg uzenem:ha valami nem tetszik,privatban megtudjuk beszelni,bar mikor bar hol talakozok vele!!Okoska!!!!!!!!!
2013. dec. 31. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Ukrajnába kivinni értékesíteni? Hát nem tudom....Bele gondolsz hogy onnan hoznak át egy pár dolgot....A hegyi embereknek nincsenek szerintem felesleges millióik ,szóval szerintem nem érdemes,de ha Te találtál valami jó bizniszt akkor csak hajrá!
2013. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó tanács:Ha kocsival mész ki akkor vigyél magaddal hullazsákot!Megteszi egy nagyon nagy fekete zsák is,csak legyen.

Üdv!

2013. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom a többi válaszoló is csak TV-ből hallott egy-két infót Ukrajnából. Méghogy hegyi emberek. És akkor mi mik vagyunk?
2013. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni :) A hegyi embereket csak tréfából írtam :) Most akkor nincsenek arra szép hegyek?Na jó csak a határnál vannak jó kis hegyek :)
2013. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igy van,aki nem jart kint az azt se tudja mi van kint,Nem kell lenezni az Ukranokat,mert igen is van kidobnivalo penzuk,meg se gondolna az ember!
2014. jan. 1. 09:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy látod hogy van kidobni való pénzük akkor hajrá és szedd össze Tőlük,Én nem leszek a konkurenciád! :)
2014. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!