Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szóval van nekem egy WV polo...

Cronos8726 kérdése:

Szóval van nekem egy WV polo 1.4cl-em.1997ben gyártották. Mostanság amikor megyek vele és esik az eső akkor valami oknál fogva lefullad de ha eláll az eső akkor mintha semmi sem történt volna megy. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet.Nyilván.Én ha autót veszek mindig befújom szilikon "szprével"a gyújtás valamint a villamos részeken.Nekem is volt "esős"autóm.A rallisok is ezt csinálják.
2014. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a gyujtást nézd át, elosztófedelet vedd le, fujd ki belőle a vizet, a kábeleket nézd végig
2014. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"elosztófedelet vedd le, fujd ki belőle a vizet"Hiába ezt nem lehet felülmúlni.Ezt tedd.
2014. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi a tanácsokat legközelebb ezt teszem.
2014. jan. 5. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Remelem az egyertelmu volt hogy nem szajjal ertettem h ugy fujja ki

2014. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy fújod ki?Én szájjal szoktam.Merthogy más nincs is ott.Amivel kifújnám.De ezt akkor teszem ha valamilyen oknál fogva telemegy vizel.De itt az összes kábel Szarrá lehet(érve)Valószínű ha sötétben beindítaná lenne tűzijáték.
2014. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!