Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E30 318i Touring-ot...

BMW E30 318i Touring-ot mennyire nehéz kifogni egy jó állapotút?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy viszonylag szebb állapotút, és rendes napi használatra használni. Mennyire nehéz magyarországon találni egy használható állapotút? Nézelődjek inkább Ausztriában vagy Németországban? Alkatrészárak mennyire vészesek?

2014. jan. 2. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát, itthon nem nagyon találsz szerintem normálisat vagy csak arany árban. A kintieket meg a regadó dobja meg nagyon. Anyagilag az E36-tal már jobban járnál.
2014. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"itthon nem nagyon találsz szerintem normálisat vagy csak arany árban"

Főleg, hogy az ittenieket is kintről hozták be... Szóval nincs értelme azon vitázni, hogy itt, vagy ott jobbak-e. Akkor már inkább itthon megvenni egy behozottat. Drágábbnak drágább, mert már rajta van a regadó (amit úgyis ki kéne fizetni a behozottra), meg ha valami baja volt, azt biztos megjavíttatták. Ez minden más autótípusra is igaz. Az alkatrészárak nem vészesek, de viszonylag magasak.

2014. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez viszonylag jó állapotú:

[link]

2014. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Szóval nincs értelme azon vitázni, hogy itt, vagy ott jobbak-e. "

Nem is az a kérdés, hogy hol jobbak. Ami jó az itthon is drága és kint ha esetleg olcsóbb, az regadóval minimum ugyanannyi behozva. Legfeljebb kint nagyobb a kínálat.


Amit fent linkeltek, az szép, viszont már (szerintem) nem igazán olcsó. A szép egyben lévő példányok ennél olcsóbbak már nem is nagyon lesznek.

2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itthon is kilehet fogni, de mostmár nagyon drágák, és lehet, hogy már félig-meddig restaurálva volt, teljesen gyári állapotút majdnem lehetetlen kifogni.
2014. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy naív vagyok, de én 300-400 ezer közt szeretnék egyet venni. Nem olyat, mint amilyet mutattál, tudom, hogy nem tudok ennyiért hibátlant venni. Csak olyat akarok amivel lehetőleg nem csak az udvarból állok ki, hanem legalább a szerelőmig el tudok vele menni. Ez ennyire lehetetlen volna?
2014. jan. 2. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, megbízható a motorja. Volt egy kollégámnak még karburátoros 318e, néha prüszkölt már a motor, volt, hogy a beindításhoz állítgatni kellett (az állítócsavar szét volt kopva), de lerobbanni soha nem akart, csak ment és ment. De a jó állapothoz a karosszéria, a beltér is hozzátartozik és ennyi idősen már a legtöbb rozsdás és kopott, megviselt. Amit kíméltek és végig garázsban állt, és most is szinte olyan, mint az új, az meg már mind gyűjtők, autófanok garázsában áll.
2014. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy vissza is hoznám az "életbe" 1-2 éven belül, ahogy pénz van rá. Kb. olyan szintre, mint az a 740 000-res amit linkelt itt valaki. De nyárra kell autó, és addig nem fog összegyűlni sajnos 500-700 ezer. Főleg átírás, miegymással együtt.
2014. jan. 3. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
a jók drágák én ugy vettem észre hogy akinek van és full az vagy bedobozolja és nem adja el vagy átlag ember számára fizethetetlent kér érte...a többi meg bontoszzökevény sajna:/
2014. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, de a 1980-91 közötti 318i Touring a mobile-n is csak 23 van és ott is ~1500 euronál kezdődnek a "képeken" szép példányok. Ehhez képest az E36-okkal ugyanennyiért Dunát lehetne rekeszteni... :)
2014. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!