Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El akarják árverezni az...

El akarják árverezni az autót. Miket néznek ilyenkor értékbecsléskor? Mit vizsgálnak? Mik a negatív befolyásoló tényezők? Törve nem volt,2 hónapos a műszaki, de amúgy eléggé lelakott az autó.

Figyelt kérdés
Adótartozás miatt a cég autója lefoglalásra kerül, aukcióra bocsájtják. Utolsó mentsvárként lehetősége van az adósnak "saját" vevőt vinni, még az aukció kiírás előtt. De ehhez két kijelölt becsüs megállapítja előtte az értéket, a tulaj illetve egy adóügyi munkatárs jelenlétében.Félek hogy túlértékelik hogy kizárják a kiskaput, majd a tényleges aukción bagóért viszi el valamelyik belsős. Se autó nem lesz, se a tartozás nem csökken.
2014. jan. 4. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ez összetett dolog. Nézik a tartozás mértékét, és ennek fejében állípatnak eg műszaki állapot szerint egy menekülési árat.

az tény, hogy ilyenkor lepaktált emberek tényleg bagóért visznek el autókat.

egy story: nem tartozás miatt, de egy cég árverésre bocsájtotta autóit. Volt benn jó is. Jelentkezetem, elfogadták....még sem én nyertem, pedig tutom, hogy 50 ezerrel magasabb árat ajánlottam, mint a kereskedő.

2014. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napkiraly ***** válasza:

Ha akarod, besétálsz és mindenki fölé licitálsz,ennyi.

Ja, NAV. Kérsz ügyfélkaput az ocsmányirodában, aztán elektronikusan rálicitálsz

2014. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!