Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni csak városi használatra?

Figyelt kérdés
nincs rá sok pénzem bármi lehet nincs kikötés csak hogy minél kevesebbet fogyasszon

2014. jan. 5. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kis köbcentis benzines a legjobb városi használatra, mondjuk egy 1.0 3 hengeres, kis szerviz költségekkel, kis fogyasztással, nem elérhetetlen egy ezres swifttel pl a 6 literes városi fogyasztás.

Tehát én ezt ajánlom, 3-400 ezer körül már egész szép példányok vannak klímával is.

2014. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Piaggio Ape!


Nah azzal állhatsz a pirosba meg kátyúzhatsz, és parkolni is egyszerű.


A költségei tényleg szinte semmi.

2014. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy szóbajöhet-e a motor, de én egy jó kis 125-ös robogót választanék a helyedben. A 125-ös kiegészítést bagóért lerakhatod a B jogsi mellé.
2014. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.0 swift tökéletes ilyen célra és a legolcsóbban fenntartható autók családjába tartozik! Persze csak akkor jó a swift neked ha nincs szuzuki fóbiád mint sok embernek!
2014. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!