Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak engem irritál, mikor...

Csak engem irritál, mikor valaki csapja a kocsija ajtaját?

Figyelt kérdés

Bent egyy épületben, hallom, hogy valaki pakolaszik, vagy megy el, jött meg, és caapkodja az ajtaját a kocsinak.

Szerintem irritáló mikor hallom, hogy puff... Puff... Puff, puff!

Miért nem képesek halkan becsapni már?



2014. jan. 5. 19:29
 1/9 Sinead ***** válasza:
Engem az idegesít, amikor izomból csapják be az ajtót... Közben pedig elég lenne csak simogatni is..
2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a régi kocsi, sok a lógó ajtó. Erősen kell betenni, hogy becsukódjon. :)
2014. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Nem mind1 neked ki hogy csukja/csapja be a kocsija ajtaját?most gondolj bele.van egy kutyád,ugat,téged ez nem zavar,de a szomszédaidat igen.átmennek hogy vidd el a kutyádat.te persze nem fogod elvinni,mert téged nem zavar....nem is folytatom,mert ilyen nem történik
2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó, de sok autónak mély tompa puffanó hangja vqn mikor csapja az ajtaját valaki!

Ébredtem már fel, hogy a szomszédhoz jöttek, és anyuka pakolaszta ki a cuccokat, és mindig bent felejtett valamit a kocsiban, és vagy 7x vissza nyitotta azt az ajtót!

2014. jan. 5. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a Lada ajtaját nem is igen lehet halkan becsukni. De a Wartburg ajtók se semmik!! :DDD
2014. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nincs benne ajtószervó, akkor márpedig be kell csapni.


Tekerj 01:50-hez.


http://www.youtube.com/watch?v=6fk9zzr7EOY


Ilyesmi mint láthatod csak fullos kocsikban van. Bocsáss meg szegény csórónak, hogy nem tellett neki 20 milliós autóra és be kell csapnia azt a kur va kiba szott ajtót, ami zavar téged!


Kívánom neked, hogy ennél nagyobb problémád soha ne legyen az életben!

2014. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

engem is zavar.

az én autóm nem márka, 6 éves, de imádom, és vigyázok rá.

Ergo az ajtó csaásra allergiás vagyok :)

Nem budiajtó az :)

2014. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem kérdés, hanem nyafogás.

Amióta autók vannak a Földön, azóta csapkodják az ajtajaikat. Sőt, mióta ajtó van a Földön, azóta cspkodják őket. Jobb ha hozzászoksz, ha eddig nem sikerült.

Bár, ha nem akarsz hozzászokni, arra is van megoldás: költözz el Szomália vagy Etiópia szegényebb részeire, vagy a Déli-sarkra. Ott tuti nem fog zavarni az ajtócsapkodás.

2014. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!