Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi szerviz költségek?

Audi szerviz költségek?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kb. mondjuk egy 2005-ös A6-os 3000 ccm dízel automata quattro szervizelése éves szinten ha évi max 15 ezer km-t megy vele az ember?
2014. jan. 5. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdés felmerül, akkor neked nem luxusautó való.
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Aztán miért nem való neki? Mert valaki tájékozódni merészel és nem eszetlenül beleugrani? Egyébként egy 8-9 éves A6-os hol luxus autó?
2014. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Akinek nincsen pénze rá, annak lehet, hogy egy BKV bérlet is luxus!

Jól írta az első!

2014. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első válaszolónak:

Az A6 csak nálunk luxusautó sok ember szemében de egyébként normális országban ez egy középkategóriás autó. Egyébként meg honnan tudod hogy nincs rá pénze attól hogy tájékozódik mennyibe kerül? Gondolom az irigység szól belőled mert a kérdező megengedheti magának.(egyébként én sem engedhetem meg magamnak de nem kezdek el irigykedni)


Kérdezőnek: a papírokat neten kalkulátorral kitudod számolni, biztosítás stb. Üzemanyagot szintén egy kis matekkal. Szerviz pedig attól is függ milyen gyakran romlik el de a helyedben külföldről hoznék ilyen autót azok megbízhatóbbak ezt tapasztalatból mondom ráadásul másoknál is így láttam.

2014. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!