Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket mennyire zavarna...

Titeket mennyire zavarna parkolasnal, ha nem latjatok az auto elejet es hatuljat?

Figyelt kérdés

Azt hittem ki tudom kovetkeztetni hol lehet az auto eleje,de miota kb 6 honapja parkolasnal sikerult beneznem a tavolsagot minden bajom van ha szukebb helyre kell beallnom.

A masik autonkkal valo parkolasnal nincs semmi gondom,ott latom mi hol van,de ez az auto 5m hosszu es az incidens ota keptelen vagyok vele magabiztosan parkolni.Ideges leszek,remeg a kezem stb.Valami otlet,hogy mit csinalhatnek? Nem a vezetessel vagy parkolassal van gondom,hanem kizarolag az adott autoval valo parkolassal.(az elejet akkor sem latnam ha 10 cm-el magasabb lennek)



2014. jan. 6. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek a sedan kialakítású kocsik (a kombinak azért könnyebb behatárolni a farát, ezért gondolom, hogy sima sedan). Amúgy mire van a tükör?

Gyakorlással tudod ezt legyőzni, vagy kérd meg a férjed, hogy vegyen neked egy kisebb kocsit amiből kényelmesen kilátsz!

2014. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
Egy tolatóradar már nem nagy pénz manapság. Legfeljebb két szettet vegyetek és rakjatok előre is
2014. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sose láttam eddig egyik kocsim elejét se belülről, többet tenni sajnos nem lehet, mint hogy megszokni, és akkor bár az ember tud viszonyitani, hogy hol az eleje és a vége.
2014. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elejét csak a zsigulinak láttam rendesen, centi pontosan.

Mostani autókból nem látod az elejét. A hátuljával viszont sosem volt gondom, úgy is csak a tükröket használom, így félig meddig látom az autó elejét is. Ha levezettél a kocsival pár km-t, ezzel nem lehet baj

2014. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!