Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ilyen 1. 0-1.4 benzines...

Ha ilyen 1. 0-1.4 benzines autót láttok, Ti is csak a városi játékszert látjátok benne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az új turbósak már jól mennek főleg az 1.4.
2013. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a szívóbenzines másra nem való, mivel városon kívül vagy autópályán már azért iszik rendesen, ereje viszont nincs. a turbósak már más tészta.
2013. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a játékszer neked. Haverom 1.2es stiloja 6 körül fogyaszt és a bakonyban is el lehet vele 4en járni. 80 lóerő. Bőven elég. Csak tudni kell vezetni, lendületből előzni stb.
2013. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Beviz Elek ***** válasza:

Igen, mer nekem a zöterzres bömbi anyerő mer attó leszek raj! És valaki persze!


Amúgy nem. Nem lesz egyik autó sem sz.r a szememben mert nem nagy a motorja. Nem játékszer, hanem gazdaságos kisautó a szememben.

Mindemellett jobban tisztelem ezeknek a tulaját mint aki megveszi a régi s8at vagy a 750es bömöst vagy hitelre az újat

2013. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3: A Bakony könnyített terep (hiába nem sima az út, ami valamivel rosszabb gördülési ellenállást okoz, a szolid hegyek a legjobbak fogyasztási szempontból, ha az ember megfelelő stílusban vezet ;) lehet, hogy a város még jobb, de sosem megyünk egy tanknyit városban semmivel), az 1.0-s Yarisunk fagyban 4-et evett, persze ehhez gyökkettővel mentünk, ráérős kezdő vezető tél közepén...


Én az "aranyos, cuccokat lehet bele pakolni és gurul" eszközt látom benne. A párom munkába járásra használja (24km, ebből 20% város, igazából több, de a fizikailag a városban futó elkerülő azért más) olyan téli napokon, amikor hideg és/vagy hó, jég van, plusz olykor nagyobb tárgyakat vagy nagyobb mennyiséget vásárolunk be vele s közben el lehet játszani a fogyasztás figyelésével (bár a beépített fogyasztásmérő nem teljesen megbízható s különben is nulláz, ha leállítjuk a motort). Megvan a maga szerepköre, amit rendesen betölt, kellemes fogyasztással.

2013. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem városi játékszer láttán / hallatán inkább ez jut eszembe, mintsem az 1000 ccm-es városi szállítóeszközök:

[link]

2013. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint az én 21 éves Polo-m egy játékszer? De jó! :D


Amúgy meg kényelmes 90-el bárhová elvisz. Jártam én már vele kinn Rómában is, ami kb 1100km. Meg se kottyant neki. Szóval nem hinném, hogy csak városban használható.

Az újabbak meg pláne nem.

2013. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1.4-es van 75 Le-s de városban nagyon megy, pályán sem egy elveszett autó. 1.2-est nem vennék már azért de Pestre mondjuk az is elég
2013. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1.3-as swiftem 92 lóerős, hol kezdődik az autó ha 92 ló csak játékszer?
2013. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
1.3,1.4 változó szelepvezérléses japán motorok csodákra képesek és simán verik az európai motorokat sportosságban
2013. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!