Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 4 opció közül, melyiket...

A 4 opció közül, melyiket vennétek? Autó vs. Motor. Volkswagen Golf IV 1.6 benzin (2000) vagy Ford Focus 1.6 benzin (2000) esetleg Kawasaki ER-6N (2006) vagy Honda CB 600-F HORNET (2005)?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, max. 800 ezret szeretnék rá költeni. Az autó nem szezonjármű, valamint bevásárlásra, 2-nél több fős utazásra is használható, viszont a Rákóczin állhat az ember a dugóban a parkolási díjakról nem is beszélve. A kawasaki drága, de keveset fogyaszt, városi manőverezésre ideális. A hornet pedig egy vadállat és mindenre jó, csak hát szezonális, és szélesebb, mint a kawa. A segítséget, válaszokat, okfejtéseket köszönöm.
2014. jan. 8. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ht,szerintem önmagában nem jó a kérdés.Leírom a saját gondolkodásmenetemet,hátha az segít neked.Van egy nagy autóm,hétvégi használatra.Nagy ccm,benzines.Kényelmes,megbízható.Általában pályán használom.Van egy kis dízelem,ezzel dolgozok nap,mint nap a városban.Keveset fogyaszt,olcsón fenntartható,könnyen manőverezhető.Van egy motorom,nyári élménymotorozásra.Túrázunk,gyorsulgatunk,kirándulunk vele.Mert szeretem.De télen semmi pénzért nem ülnék fel rá.A kérdésre a válasz:ha nem élménynek kell a motor,akkor robogó 100.000ért a Rákóczira,autó 700.000ért a családnak,meg magadnak télre.
2014. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. Egyébként a fenti autók közül melyik lenne jobb választás?
2014. jan. 14. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha ez a két opció van csak,akkor talán a Golf.
2014. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Fordot választanám! Bár tudom nem mai kérdés! :D
2014. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!