Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi számit rejtett hibának?...

Mi számit rejtett hibának? Vettem egy 1999-es peugeot206.550. -ezerért Németországból hozták, most vizsgáztatták ahogy megvettem.

Figyelt kérdés
Részben önerö, részben hitel. Két hete nem tudok járni vele mert elszakadt az ékszíj. Azonkivül nagyon egyenletlen az alapjárat. Fordulatszámmérő rossz. A katalizátor mellett kifujj. A kézifék nem fogja meg az autót. A fékbetétek fémen fognak. Kérdem én akkor hogy mehetett átt a vizsgán. Hol tudnék reklamálni?
2014. jan. 8. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
SOHA nem veszünk látatlanban külföldről autót.
2014. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a kereskedonel tudsz reklamalni, bar ha alairtad, hogy megtekintetted es hibatlannak itelted, nem sok jora szamithatsz. a fordulatszammero hibajat azonnal eszre lehet venni, a katalizator melletti kifujast szinten, ha egyszer is alanezel. a kezifeket ellenorizni, illetve a fekpofakat megnezni se lett volna tul nagy kaland. az ekszij se ugy szakad el, hogy ma meg tokeletes, holnap szakad, valoszinuleg toredezett, regi sz*r volt.


megvetel elott megnezetni szakemberrel kb. 10e forintba kerult volna...

2014. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ismerős kereskedő: "Hibátlan autót a szalonban tessék. Ott egy kerék ennyibe kerül mint itt ez az egész roncs."
2014. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor már így jártam?azért mert nő vagyok átt kell b.. a fejem?
2014. jan. 8. 16:32
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
ha nem vagy nő, akkor is ennyiért ilyen autót kaptál volna ... amiket felsoroltál igazából egyik sem rejtett hiba
2014. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

annak ellenere, hogy MINDEN autosforumon, tanacs-rovatban elhangzik, hogy egyedul nem veszunk olcso hasznaltautot, csak szerelovel 'felfegyverkezve', beugrottal egy neppernek. ez sima butasag, nem a noi mivoltodbol adodik.


a neppernek az az erdeke, hogy minel dragabban radsozzon valamit, nyilvan nem etikus, de neked sincs megtiltva, hogy odafigyelj amikor kiadsz felmilliot. (azt nem is reszletezem, hogy ha nem volt egyben ennyid egy autora, megis mibol fogod a biztositasat fizetni meg tankolni...).

2014. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a legjobb az egészben,hogy előtte adtam el egy tipp-topp Matizt.Mivel ki akarok menni külföldre dolgozni úgy gondoltam nem kell,de nem jött össze és kocsi nélkül nem volt jó így gondoltam veszek egyett.Kivülről jó néz ki,de hát jó beleugrottam.A biztosítás nem sok már befizettem 1évre.Mindegy majd megcsináltatom és akkor szuper kis autó lesz.Csak elszomorít,hogy ilyen emberek vannak.Költse gyógyszerre amit nyert az autón.
2014. jan. 8. 17:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Már bocsi kérdező külföldre akarsz menni és a kis autódat lecserélted egy ugyan olyan kis autóra.

Ennek mi értelme volt?

Főleg ha a matizod tényleg jó állapotú volt!

2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert akkor úgy volt,hogy megyek és nem akartam,hogy a nyakamon maradjon.De ez a külföldi munka még aktuális,szóval nem félek attól,hogy nem tudom rendbe tenni az autómat.Vannak olyan dolgok amik hamarabb megtörténnek,mint ahogy gondolkodik az ember.Mire feleszméltem eladtam a Matizomat,amit nagyon sajnálok már,de legalább aki megvette,nem szíd engem nem úgy járt mint én.
2014. jan. 8. 19:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így jártál! Amúgy autóval szándékozol kimenni vagy ki visz valaki?
2014. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!