Vettetek már fel kisebb nagyobb hitelt? Úgy alakult minden ahogy szerződés aláírásakor mondták? Nem volt sok plusz rejtett költség?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is felvenni 4-500.000 forintnyi hitelt. És érdekelne, hogy kinek mik a tapasztalatai. Az tény, hogy többet kell visszafizetni, de ha valami kell akkor kell. Csak félek ettől. Hogy majd valami gond merül fel...
2013. dec. 5. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha rendesen fizeted minden hónapban, nincs elmaradás, késedelem, ha belekalkulálod az infláció ingadozást akkor annyit fizetsz vissza amennyi a szerződésben le van írva.
2013. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi rejtett dolog nem merült fel, csak mindig az, hogy nyögve, meg késedelemmel, meg pánikkal fizetgettem vissza, volt hogy a törlesztésre kértem kölcsön. és érdekes, akármikor akárhogy kalkuláltam, mindig ide lyukadtam ki, hogy izzadva törlesztek. szóval nekem elegem lett a hitelekből. és akkor még kisebb is az összeg, mint a szóban forgó.
2013. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát én úgy tervezem, hogy 24 vagy 36 hónapra.. nem merek több évre.

2013. dec. 6. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi rejtett dolog. A szerződésben szerepel, hogy a bank bármit bármikor egyoldalúan megváltoztathat. Ettől nem is térnek el, tehát "nincs" félni valód!


Pl. így lett a 2,3%-os akciós hitelemből 12,5%-os, persze nagylelkűek voltak és adtak 10 munkanapot, hogy a tartózásomat 1 összegben rendezzem (hitelfelvétel után a 3. hónapban), vagy különben automatikusan életbe lép a magasabb kamat. Tehát totálisan "korrektek" voltak, hiszen megadták a választás lehetőségét!

2013. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még 10 vettem fel 1 milliót. Megmondták meddig kell kifizetni. Minden hónapban át is utaltam rendesen, majd kiderült, a rendszer előtte lévő nappal lezárta a hónapot, így késedelmes fizetés lett belőle. Év végén a 100 ezer ft késedelmi kamat nagyon jó volt. Ja és értesítéset se küldtek róla. Csak karácsonykor, így karácsonyi ajándék helyett a banknak adtam a pénzem. Raiffeisen bank. Náluk gennyesebb bankot nem ismerek.

Gond mindig lesz.

2013. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!