Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehetne tenni 207 babetta...

Mit lehetne tenni 207 babetta levegőszűrő aluminium csövébe? Mikor megvettem nem volt bent semmi.

Figyelt kérdés

Már így is lőhették be mert húztam rá harisnyát de nem megy el vele.

Karbi levegő csavart variáltam, de semmi. Gyári fuvókák, súbertű állás.


Per pill. nem tudok menni boltba ahol kaphatnék. Ma voltam, de azt mondták elfogyott a szivacs ami ebbe van.


2014. jan. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nevetséges az előttem lévőnek a válasza ,de maximálisan jó. Már az a nevetséges hogy ilyen szűrő van benne .
2014. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is s dörzsit akartam írni, de beolajozva.
2014. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régebben sok motoron gyárilag fémforgácsos légszűrőt alkalmaztak(persze szép házban, azon belül is két fém rács között hogy ne másszon szét, de neked ideiglenesen jó lesz anélkül is). Persze időnként olajozni és tisztítani kell, de a célnak megfelelt. És persze még manapság is megfelel, ráadásul nem fejt ki túl nagy ellenállást sem, teát lehet hogy még állítani sem kell a karbin.
2014. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen. Bár szárazon és alulról tömtem bele, mert

akkor még nem láttam róla képet. Ám akkor is

fulladt vele. Nélküle minden ok.

2014. jan. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!