Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt más is aki most kapta...

Van itt más is aki most kapta meg az első autóját és már rally pilótának érzi magát?

Figyelt kérdés
Most laptam egy octavia RS-t és azért kérdezem hogy vannak e a környékemen hasonló figurák, és rendezhetnénk gyorsulásokat vagy egyszerűen csak haverkodni.
2014. jan. 9. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyetek ki a prérire ökörködni, elég a saját életeteket kockára tenni, másokét nincs jogotok.
2014. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor benne lesz a híradóban, hogy valaki összetörte (jobb esetben csak saját)magát egy Octavia RS-sel, majd gondolok rád.


Jogosítványod hány éve van? Az egy nagy teljesítményű autó, azzal csak ésszel szabad menni, mert kezdő vezető keze alatt az fegyver!

2014. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja, jó erős fegyverem van:)
2014. jan. 9. 21:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, jó erős fegyverem van"

Amit a fejedhez tartsz..


Inkább bicikizz tovább...

2014. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Nos,szerintem szombat este menj ki a városba vagy hajnalba,és ott találsz bőven rá versenyzőt aki lámpától lámpáig bevállal egykét kanyart csak úgy mindenféle jel nélkül :) Én már csináltam pesten,benne van az is a pakliban hogy felkelted a sunyi helyen álló rendőröket is,de kockázat nélkül nincs izgalom és Én sem vagyok p ....nci :)

Esetleg ha rallyzni akarsz akkor menj ki pályára és ott keménykedj,az a tuti!Igaz fizetni kell a pályahasználatért de megéri mert sokkal jobb mint ha csak úgy cirkálsz bármerre is.

2014. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

"Ja, jó erős fegyverem van:)"

Akkor mit mondjanak azok akiknek tényleg erős kocsijuk van ? :D

2014. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem hagyományos kérdés, amelyben a kérdező a válaszolók segítségét kéri, hanem kérés az olvasók felé, ráadásul valószínűleg kitaláció (ennyi ember megérzése általában nem téves).
2014. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem kitaláció írjon pü-t akit érdekel a haverkodás, a kocsim is megmutatom ha eljön.
2014. jan. 10. 10:54
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

És most olyan keménynek érzed magad, mert átmentél a MINIMUM vezetési vizsgán, amit bárki meg tud csinálni?

És apuci meg olyan büszke lett rád hirtelen, hogy odaadja a szaros Skodáját?

Érted, egy Skoda.. Nem egy Merci, vagy Lexus, egy szar Skoda. A Daciával van egy szinten, sőt régen, még a Daciának is nagyobb tisztelete volt.

Egyébként nem írtad a kérdésedben, hogy melyik környéken, akkor hogyan jelentkezzen a többi Ken Block?


Ha igazán kemény vagy, akkor szerintem a rendőrség mellett kellene raliznod. Az Octáviával, meg a vezetési tudásoddal még a motorosokat is ott hagyod szerintem. Akkor meg megéri szopatni őket, nem?

2014. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én egy ajándékba kapott kocsival nem dicsekednék....
2014. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!