Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt más is aki most kapta...

Van itt más is aki most kapta meg az első autóját és már rally pilótának érzi magát?

Figyelt kérdés
Most laptam egy octavia RS-t és azért kérdezem hogy vannak e a környékemen hasonló figurák, és rendezhetnénk gyorsulásokat vagy egyszerűen csak haverkodni.
2014. jan. 9. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es

"A Skoda a Daciával van egyszinten"


Na, hát neked is sok eszed van, egy Octavia RS-től jobb egy Logan???? MÁR NEM A 80-AS ÉVEKBEN VAGYUNK!

2014. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Na, hát neked is sok eszed van, egy Octavia RS-től jobb egy Logan???? "


Sejtettem, hogy lesz olyan, aki nem fogja érteni, és beleköt..

2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem looser vagy...Erre büszkének lenni hogy kaptad a kocsit? :)
2014. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jó, luser vagyok az lehet és igen, apuci pénzéből van, de ezért nem az autó a hibás, a skoda ma vw konszern autó, egyáltalán nem szar nem tudom honnan veszed a vw csinálja csakúgy mint a seat-ot, audit, vw-t...

Szerintem örülnél te egy ilyen szar RS-nek...

2014. jan. 10. 22:15
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem fikáztam a skodát :)

De vannak azért jobb autók is versenyre ha a pénz nem kérdés.

2014. jan. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegény kérdezőt, majd össze fut egy BMW-ssel de még egy Alfással is akár, aztán rájön miről beszéltek itt. :D
2014. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!