Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ég folyton a reflektorom?

Miért ég folyton a reflektorom?

Figyelt kérdés

Van egy Opel F astra kombim és pár napja magától elkzedett égni a reflektor.


Úgy működik hogyha a bajuszkapcsolót előretolom akkor folyamatos reflektor van..ha magamhoz húzom akkor egyszeri.


Igen ám...de amikor középső állásba van a kar akkor is ég...és azt is észrevettem..hogyha egy nagyon picit hátrafelé húzom a kapcsolót, de meg nem kattan...csak akkor szűnik meg a reflektor világítása!


Mivel lehet orvosolni ezt a hibát és kb. mennyibe kerül a javítása?



2014. jan. 10. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom megmakkant a bajuszkapcsolód. Használtan pár ezer forint, beépítés szintén pár ezer ha nem te csinálod. Szerintem 15 alatt megúszod.
2014. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén Asztra F tulajdonosként.

Még nem szedtem szét, de azt érzem a rugója ereszkedett meg, és reflektorra kapcsol a legkisebb mozdulatra is.

Az az érzésem, egy sima rugó kérdése a dlog, de ha szétszedtem, megmondom neked.

2014. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben..köszi a segítséget!
2014. jan. 10. 18:13
 4/6 anonim válasza:
lehet kapni újonann is bajuszkapcsolót,szerelést meg te is megcsinálhatod.nem nagy dolog.és nem kell rá feleslegesen költeni ezreket mert elviszed egy szerelőhöz aki berakja 10perc alatt.segítség: [link]
2014. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvettem a kapcsolót és simán be is raktam...minden oké...kivéve 1 dolog, hogy nem kapcsol vissza magától amikor a kormány visszatekerem egyenesbe! :D...
2014. jan. 21. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:
vagyis az index...régebben magától visszakapcsolt most nem
2014. jan. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!