Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné az árát a kis Suzuki?...

Megérné az árát a kis Suzuki? Trollok kíméljenek.

Figyelt kérdés

Ezt az autót néztem ma meg személyesen, tudni kell róla, hogy a kipufogó valószínűleg lyukas. 176 ezer kilométer van benne, szervizen nemrég esett át (igazolható). Viszont csak 4 hó műszaki van rajta. Kaszni teljesen rendben van, belül sem lelakott. Azon gondolkodok, hogy megvegyem-e, és ha igen, mennyit próbáljak alkudni...erre van pénz, ezt tudom fenntartani. Köszi a válaszokat.


[link]



2014. jan. 10. 22:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Kipuf: 10e


műszaki: min 20e


nyomd be hogy 200-210, ha kell kell ha nem nem. ennyi. de szerintem örül ha 200ért elmegy...

2014. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
ja és: k_rva sok van belőle, szóval van miből válogatni, szerintem szóval ne sajnáld ott hagyni ha úgy adódik
2014. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok oda a Suzukikért, de ennek ellenére, ha igazak a leírtak akkor jó vétel lehet.


A kipufogó javítás nem egy nagy költség, lehet elég meghegeszteni, de egy új dob sem horror összeg.


A műszaki vizsga díját mindenképp alkudd le, elképzelhető, hogy 200-ba is talán odaadja ;)

2014. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Kereskedős. Tehát ebben még neki is benne van a jó kis haszna. Tehát ez messze nem ér ennyit se.


Nézzél magánszemélyeset mindenképpen.


Ennek biztos, hogy van valami baja még bőven. Keres NEM kereskedőset, vagy ha ehhez ragaszkodsz, akkor vidd el állapotfelmérésre. De 100%, hogy bőven van baja még.

2014. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Mond rá hogy 200. A műszakival, a kipufogóval és az ezres motorral érvelj.

Amúgy egész egyben van, jó kis gép.

2014. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
amit még kifelejtettem: téli gumit kell vennem rá (nyári van rajta, mondjuk nincs gáz állapotban) + kalaptartót, mert anno 19 éve azt nem kértek hozzá, gondolom plusz lóvé volt...szóval a fent említettekkel együtt már bőven alkuképes
2014. jan. 10. 23:15
 7/30 A kérdező kommentje:
200 körül gondoltam én is, kérdés mennyit enged...
2014. jan. 10. 23:15
 8/30 anonim ***** válasza:

200-nál többet szerintem ne nagyon adj érte :)

Főleg ha van mit javítani rajta. Vagy a tulaj csináltassa meg, és tegye bele a javítás költségét a vételárba, vagy hagyja hogy alkudjanak.


Ennyi pénzből már 1.3-as motorral is kapsz nagyon jó állapotút - nem tudom mennyire kell az 1.3-as motor neked, mik a terveid a kocsival (tény hogy sok hirdetés van, át kell nyálazni őket, de szerintem inkább egy nappal többet szánj rá, és tuti találsz egy neked tökéletes autót).

2014. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igazából kisvárosi rohangászósnak kéne, semmi több. Másfél hónapja nézegetek, az a probléma, hogy a keleti régióban azért rendesen túlárazottak a használt autók. Rengeteget megnéztem már élőben is, ebben az árkategóriában nehéz használhatót találni.
2014. jan. 10. 23:26
 10/30 anonim ***** válasza:

ne viccelj már GA felszereltség? Téligumi nélkül?

Én 280-ért 1999-es GLS-t vettem, elektromos ablakkal, színre fújt lökhárítóval, fényszórómosóval, riasztóval, távirányítós központi zárral, ülésfűtéssel, téi gumi szettel,


Sokkal jobban felextrázott példányok vannak már akár ilyen árban is, ne vegyél ilyen alap kivitelt bánni fogod

2014. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!