Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftem délután még...

Ejanos1 kérdése:

Suzuki Swiftem délután még beindult a következő indításnál egy óra már csak pufogott. Nagy nehezen beindul de nem pörög fel, nem jár megfelelően a motor. Gyertya? Vagy más gyújtási probléma is jelentkezett?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem csak a gyertya lehet, mondjuk gyertyákat meg lehet nézni ránézésre is, hogy mennyire kormosak, kicsit esetleg megtisztítani őket, ezzel ártani nem árthatsz. Légszűrőt tisztítani, bár kizárt hogy iylen egyik alkalomról a másikra gond nál ez lenne a baj. Illetve amire én még tippelni mernék az az üzemanyagpumpa.
2014. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Üzemanyag pumpa működik,benzin is van.
2014. jan. 8. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból gyakorlatilag lehetetlen kitalálni.


Hallani, látni kéne.

Próbának nézd meg a trafó csatlakozását, valamint less rá az elosztófejre, amennyiben régi Swift (2003 előtti), és nem 1.3 16V motoros.

2014. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1999-es! Két hétig állt.Mint írtam beindult szinte egy pörcire.Aztán egy óra múlva már nem illetve nagy nehezen csak beindult.De csak durrog.Nem jár rendesen. Gyertya csere is volt. Aztán besötétedett és az udvaron már ki a francnak van kedve bütykölni.Dugulásra gyanakszom magam hisz olyan koszosak a benzinek. De azért tetem fel a kérdés hát ha van olyan kinek már volt ilyen esete.
2014. jan. 8. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába működik az AC, ha a megfelelő nyomást nem tudja biztosítani. Magán az AC-n lévő szűrő is eldugulhatott már. Esetleg a benzinszűrő, mikor volt utoljára cserélve? Mindenféle képen jobb lenne, ha elvinnéd egy szervizbe, ahol komolyabban meg tudják vizsgálni, hogy mi lehet a baja.
2014. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs megfelelő üzemanyag ellátás, akkor be sem indul. Itt gyújtás gond lesz. Elosztóba történhetett valami, vagy a trafó hibásodott meg. Ezek könnyen megállapíthatók.

Sorba kell menni.

Gyertyák-kábelek-elosztó-trafó.

2014. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zebra3328 ***** válasza:
Vedd le a gyújtáselosztó fedelét, nézz rá a belső fémelektródákra, ha oxidosak (világos színű, porszerű bevonat) akkor elég megtisztítani őket, de ha nagyon be vannak égve cserélni kell a fedelet. Szerintem ez a legvalószínűbb hiba.
2014. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zebra3328 ***** válasza:
Nemrég olvastam egy Suzuki Swiftes fórumban egy hasonló esetről. Ott az üzemanyagszűrő cseréje oldotta meg a problémát. Állítólag a hosszabb ideig tartó ácsorgás alatt leülepedett a szűrőben összegyűlt piszok, és ettől eldugult a szűrő..
2014. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!