Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok errol a mocirol?

Mit gondoltok errol a mocirol?

Figyelt kérdés

lanyomnak kellene, szerelmes a szînèbe...

[link]



2014. jan. 12. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek van Scarabeoja, ő halálra dícséri. Robogóhoz képest elég stabil, a nagy kerekek miatt nem olyan vészesen reagál az úthibákra és hasonlók.


Én konkrétan nem adnék ennyi pénzt segédmotorért, van Scarabeo olcsóbban is - sőt, mintha 140ért lenne ugyanilyen színű, csak 4 évvel idősebb.

Főleg ha első robogója lenne a kisasszonynak, mert akkor még azt sem tudhatja, hogy egyáltalán szeretni fogja-e. Azért 420e-ért nem olyan, mint egy 3000 forintos póló, amit legfeljebb begyűr a szekrénybe ha kiderül hogy mégse tetszik.

2014. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a típus az jó de az ár már nem lehet olcsóbban is kapni jót 200e+ marad pénz egy festésre is olyan színre amit akartok
2014. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én konkrétan 90 ezer ft-ért vettem a saját Scarabeo-mat 1 éve, ennyit bűn kiadni érte.

Amúgy kategórián belül nagyon jó motor, a kényelmét én is kiemelem.

2014. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jan. 12. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik haveromnak is scarabeója van csak az övé 125ccm-es és király kis robogó ő is dicséri mindig
2014. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt az életben nem adnék egy 50-es csirkekergetőért.. Alapjában véve nem rossz motor, de nekem az 50 köböseknél valahogy 100,000-nél van a lélektani határ, onnan feljebb gy centet se, nem ér annyit, meg az értékcsökkenés stb..
2014. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nektek is koszi
2014. jan. 13. 07:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is elnyűtten már néhány robogót és motort, de ennyi pénzt csak 4-500-asért adtam. Ha tényleg örömet akarsz szerezni a kisasszonynak, javaslom, vegyél egy újat,arra van legalább garancia,s így bármilyen színt választhatsz, és nem feltétlenül Scarabeot.Nézzél szét a honlapokon, vannak akciók.
2014. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2014. jan. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!